Schwarzkopf Professional Osis+ Mess Up

zmatňujúca pasta stredné spevnenie

3×
Schwarzkopf Professional Osis+ Mess Up zmatňujúca pasta stredné spevnenie
Schwarzkopf Professional Osis+ Mess Up zmatňujúca pasta stredné spevnenie
100 ml
5,60

Kód: SCW0499 | Viac než 20 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
streda 24. 7. 2019
Osobný odber
už zajtra utorok 23. 7. 2019
Schwarzkopf Professional Osis+ Mess Up
100 ml | 5,60

Popis produktu Schwarzkopf Professional Osis+ Mess Up

Stylingový prípravok Schwarzkopf Professional Osis+ Mess Up podčiarkne váš účes a udrží ho dlhý čas.

Vlastnosti:

  • uľahčuje styling
  • poskytuje matný vzhľad
  • dodáva tvar
  • stredné spevnenie

Použitie:
Zapracujte do suchých vlasov a vytvarujte do požadovaného tvaru.

Vlastnosti

Konzistencia
guma
Účinok
definícia a textúra, fixácia

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!