Schwarzkopf Professional Osis+ Undercoat

prípravný základ pred stylingom

1×
Schwarzkopf Professional Osis+ Undercoat prípravný základ pred stylingom
P 75 ml

Kód: SCW2244 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Schwarzkopf Professional Osis+ Undercoat
P 75 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis kozmetiky Schwarzkopf Professional Osis+ Undercoat

Stylingový prípravok Schwarzkopf Professional Osis+ Undercoat podčiarkne váš účes a udrží ho dlhý čas.

Vlastnosti:

  • uľahčuje styling
  • poskytuje zdravý lesk
  • uhladzuje

Použitie:
Naneste malé množstvo prípravku do dlaní a aplikujte do vlasov.

Vlastnosti

Konzistencia
gél
Účinok
lesk a hebkosť, uhladenie a vyrovnanie vlasov, väčší objem vlasov

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!