Sebastian Professional Flaunt

sprej pre všetky typy vlasov

Sebastian Professional Flaunt sprej pre všetky typy vlasov
Sebastian Professional Flaunt sprej pre všetky typy vlasov
200 ml

Kód: SEB0024 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Sebastian Professional Flaunt
200 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis kozmetiky Sebastian Professional Flaunt

Popis:
Sebastian Professional Shine Define Hairspray je prípravok vytvorený pre zvýšenie lesku vašich vlasov v kombinácii so spevnením účesu. Vlasy po jeho použití sú pružné a zároveň chránené pred použitím tepelných nástrojov.

Účinky:

  • spevňuje účes
  • zabezpečuje neodolateľný lesk
  • vlasy sú pružné
  • chráni vlasové vlákno pred použitím tepelných nástrojov

Typ vlasov:
Vhodné pre všetky typy vlasov.

Ako aplikovať:
Nastriekajte do suchých vlasov pred použitím tepelných nástrojov. Po upravení účesu aplikujte na vlasy pre dokonalé spevnenie a príťažlivý lesk.
 

Vlastnosti

Konzistencia
sprej
Účinok
lesk a hebkosť

O značke Sebastian Professional

Kozmetika Sebastian Professional | Sebastian Professional je označovaná za jednu z najpoužívanejších vlasových kozmetík všetkých Hollywoodskych hviezd. Jej vznik sa datuje okolo roku 1970, kedy Spojenými štátmi americkými prúdil svieži a nekonvenčný vkus, ktorého výsledkom bol dopyt po produktoch typu Sebastian Professional. Extravagantné účesy, divoký životný štýl a dôraz kladený na kreativitu a nebojácny styling. Práve to bol prvotný predpoklad pre stále sa rozvíjajúcu značku Sebastian Professional, ktorá už zachvátila kadernícke salóny po celom svete. Tento nečakaný boom bol spôsobený predovšetkým produkciou výborných a dokonalých výrobkov, ktoré naplnili želanie každého zákazníka.