L’ORÉAL PROFESSIONNEL – SERIOXYL

SERIOXYL DENSER HAIR

SÉRUM NA ZLEPŠENIE RASTU VLASOV NA CM2

Sérum dlhodobo zlepšuje rast vlasov. Dodáva im hustotu, posilňuje ich a stimuluje vlasovú pokožku. Vlasová kúra dosahuje unikátne výsledky, a to až 1 700 nových vlasov za 3 mesiace.  
 
• Technológia Stemoxydine 5 %
Revolučná aktívna zložka vytvára optimálne prostredie na stimuláciu kmeňových buniek a podporuje tak rýchlejší rast nového vlasu.
• Neohesperidín
Silná antioxidačná molekula, nachádzajúca sa v mnohých citrusových plodoch, chráni cibuľky vlasov proti oxidácii a zaisťuje ich správne fungovanie.
 
Aplikácia:
Pipetou rovnomerne aplikujte až 8 dávok séra priamo na vlasovú pokožku ku korienkom. Vmasírujte končekmi prstov, neoplachujte. Používajte každý večer počas 3 mesiacov.

 

 

celý text skryť text

SERIOXYL THICKER HAIR

SÉRUM NA SPEVNENIE A ZVÄČŠENIE PRIEMERU VLASU

Sérum, určené pre vlasy, ktorým chýba hustota, spevňuje a zväčšuje priemer vlasového vlákna, a to s okamžitým aj kumulatívnym dlhodobým výsledkom.
 
• Technológia Intra-Cylane
Zahusťuje a posilňuje štruktúru vnútri vlasového vlákna a spevňuje tak celý vlas.
 
Aplikácia:
Do vlhkých dĺžok vlasov rovnomerne aplikujte niekoľko dávok pumpičky. Nechajte prirodzene uschnúť alebo vyfúkajte pomocou fénu. Používajte minimálne 3 mesiace, pretože výsledky použitia séra sú kumulatívne – vlas je neustále viac a viac posilňovaný.

celý text skryť text

SERIOXYL DENSER HAIR GELÉE

RIEŠENIE PRE KRÁTKE VLASY

Gélové sérum vyživuje a hydratuje vlasy, ktorým chýba hustota, a stimuluje vlasové vačky. Ošetruje vlasovú pokožku a zaisťuje, že vlasy vyzerajú hustejšie. Vlasová kúra dosahuje unikátne výsledky, a to až 1 700 nových vlasov za 3 mesiace.  

• Technológia Stemoxydine 5 %, glycerín
Vytvára optimálne prostredie na stimuláciu kmeňových buniek, a tým pomáha novému vlasu rýchlejšie narásť.

Aplikácia:
Pipetou rovnomerne aplikujte 4 dávky gélového séra priamo na vlasovú pokožku ku korienkom. Vmasírujte končekmi prstov, neoplachujte. Používajte denne počas 3 mesiacov.

celý text skryť text


ČO JE SERIOXYL?

  
Serioxyl je kompletný profesionálny program na dodanie hustoty a posilnenie vlasov a stimuláciu vlasovej pokožky.
 
Efektívne bojuje so všetkými 4 príznakmi rednutia vlasov – menšou hustotou, menším objemom, krehkým vlasovým vláknom a tenkosťou vlasového vlákna.

celý text skryť text

O ZNAČKE L’ORÉAL PROFESSIONNEL

L’Oréal Professionnel je prémiová francúzska značka s dlhoročnou tradíciou. Patrí pod celosvetovo známu spoločnosť L’Oréal, ktorú založil Eugène Schueller v roku 1909. Už viac než sto rokov pomáha zákazníkom odhaliť ich osobitú krásu a sebavedomie. Do jej širokého portfólia patria produkty profesionálnej vlasovej kozmetiky od farbenia, starostlivosti o vlasy až po finálny styling, ktoré používajú kaderníci a stylisti po celom svete. Produkty L’Oréal Professionnel sú vyvíjané prostredníctvom najnovších inovatívnych technológií v spolupráci s TOP kaderníkmi. Okrem toho je L’Oréal Professionnel súčasťou významných módnych prehliadok vo svete a udáva tak nové trendy. Odhaľte tajomstvo krásnych vlasov a doprajte si profesionálnu starostlivosť s L’Oréal Professionnel.

Najpredávanejšie