Prejsť na hlavný obsah

OBJAVTE SILU INOVATÍVNYCH PLEŤOVÝCH SÉR

LANCÔME

Rénergie H. C. F. Triple Serum

Objavte inovatívne trojité sérum Rénergie H.C.F.. Jedna trojitá dávka s kyselinou hyalurónovou, C+ niacínamidom a kyselinou ferulovou pomáha obnovovať pleť vrstvu po vrstve. Toto sérum rieši stratu objemu pleti, vrásky a tmavé škvrny. Kombinujte ho s krémom Rénergie Multi-Lift Ultra, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky!

KIEHL'S

Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate

Je klinicky preukázané, že sérum s vitamínom C zvyšuje jas pleti a viditeľne redukuje vzhľad liniek a vrások. Póry pôsobia jemnejšie a pokožka vyzerá pevnejšie. Obsahuje 10,5 % kyseliny L-askorbovej a 2 % vitamínu Cg, vďaka ktorému dochádza k postupnému uvoľňovaniu vitamínu C v pleti. Pre lepšiu hydratáciu kombinujte sérum s krémom Ultra Facial Cream alebo pre viditeľnejší účinok proti starnutiu vyskúšajte Super Multi-Corrective Cream.

BIOTHERM

Blue Retinol Night Serum

Blue retinol nočné sérum obsahuje 0,25 % čistého retinolu - vysoko účinný na obnovu pleti, zjemnenie vrások a textúry pleti, ako aj 1 % Life Plankton™ na regeneráciu pleti. Ak chcete ešte viac zlepšiť štruktúru pleti, použite krém Blue Therpay Pro-Retinol alebo si vyberte krém Blue Therapy Uplift na spevnenie.