Sesderma Antibolsas

kozmetická sada I.

Sesderma Antibolsas kozmetická sada I.
Sesderma Antibolsas kozmetická sada I.
Doprava zadarmo
kozmetická sada I.
39,30

Kód: SED3013 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: očný rozjasňujúci a vyhladzujúci gél proti opuchom o tmavým kruhom Angioses 15 ml + očný protivráskový krém proti opuchom o tmavým kruhom C-Vit 15 ml

ks
Darček pre vás
Nakúpte akékoľvek produkty značky Sesderma v hodnote nad 23 € a doprava zadarmo je vaša!
Kuriérom GLS
piatok 21. 6. 2019
Osobný odber
piatok 21. 6. 2019
Sesderma Antibolsas
kozmetická sada I. | 39,30

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
kozmetická sada
Účinok
revitalizácia, rozjasnenie
Vek
prvé vrásky

O značke Sesderma

V roku 1989 tím profesionálov s dermatologickými a farmaceutickými skúsenosťami založil kozmetickú značku Sesderma. Na základe priameho kontaktu s pacientmi rozvíjali špecifické produkty pre jednotlivé kožné problémy. Sesderma bola prvou farmaceutickou spoločnosťou v Španielsku, ktorá vyvinula krémy s kyselinou glykolovou.

Vďaka bohatým skúsenostiam, ktoré spoločnosť Sesderma získala pomocou spätnej väzby od svojich zákazníkov, dnes ponúka širokú škálu výrobkov v mnohých kozmetických radoch. Značka vykonáva neustále ďalšie výskumy a využíva technologický pokrok, aby svojim zákazníkom mohla ponúknuť to najlepšie pre ich potreby.

Vysokokvalitné kozmetické prípravky sa dnes predávajú vo viac ako 40 krajinách sveta a záujem o ne neustále rastie. Značka Sesderma dostala aj celý rad prestížnych ocenení. Vyskúšajte aj vy špeciálne produkty značky Sesderma, ktoré vašim potrebám rozumejú!