Sesderma Daeses & Acglicolic

kozmetická sada I.

Sesderma Daeses & Acglicolic kozmetická sada I.
Sesderma Daeses & Acglicolic kozmetická sada I.
4,50

Kód: SED03365 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: vyhladzujúce peelingové sérum s kyselinou glykolovou Acglicolic Facial 2 ml + liftfingové sérum pre vypnutie pleti Daeses Facial 2 ml

ks
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 27. 6. 2019
Osobný odber
už zajtra štvrtok 27. 6. 2019
Sesderma Daeses & Acglicolic
| 4,50

Popis produktu Sesderma Daeses & Acglicolic

Vlastnosti:

  • pomáha vyhladiť vrásky a jemné linky

Vlastnosti

Konzistencia
sérum
Typ pleti
pre všetky typy pleti, vrásky a zrelá pleť
Typ sady
kozmetická sada
Účinok
lifting a spevnenie, proti starnutiu
Vek
vrásky

O značke Sesderma

V roku 1989 tím profesionálov s dermatologickými a farmaceutickými skúsenosťami založil kozmetickú značku Sesderma. Na základe priameho kontaktu s pacientmi rozvíjali špecifické produkty pre jednotlivé kožné problémy. Sesderma bola prvou farmaceutickou spoločnosťou v Španielsku, ktorá vyvinula krémy s kyselinou glykolovou.

Vďaka bohatým skúsenostiam, ktoré spoločnosť Sesderma získala pomocou spätnej väzby od svojich zákazníkov, dnes ponúka širokú škálu výrobkov v mnohých kozmetických radoch. Značka vykonáva neustále ďalšie výskumy a využíva technologický pokrok, aby svojim zákazníkom mohla ponúknuť to najlepšie pre ich potreby.

Vysokokvalitné kozmetické prípravky sa dnes predávajú vo viac ako 40 krajinách sveta a záujem o ne neustále rastie. Značka Sesderma dostala aj celý rad prestížnych ocenení. Vyskúšajte aj vy špeciálne produkty značky Sesderma, ktoré vašim potrebám rozumejú!