ShiseidoUltimune kozmetická sada I.

Shiseido Ultimune kozmetická sada I.
Shiseido Ultimune kozmetická sada I.
3 ks

Kód: SHI1411 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: energizujúci a ochranný koncentrát na tvár Ultimune 30ml + jemná čistiaca pena s hydratačným účinkom Benefiance 50 ml + denný revitalizačný a obnovujúci krém proti starnutiu pleti Bio-Performance 7 ml

Darček pre vás
Miniatúru riasenky a make-upu vám pribalíme ako darček k nákupu značky Shiseido nad 65 €.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Účinok
hydratácia, proti starnutiu, rozjasnenie, revitalizácia, výživa
Typ sady
darčeková sada

O značke Shiseido

Luxusná japonská kozmetika Shiseido už viac než 140 rokov definuje koncept krásy. Filozofia značky vychádza z presvedčenia, že krása nie je len vizuálny obraz, ale predovšetkým pocit.

Značku sprevádza bohatá história. Od samého začiatku čerpá to najlepšie zo západnej kozmetiky a zároveň odkazuje na tradičné ázijské hodnoty. Ikonickým pojmom je však Shiseido kozmetika nielen kvôli nadčasovým produktom a dlhoročnej tradícii, ale aj vďaka úspešným inováciám. Spoločnosť sa trvalo venuje vývoju nových technológií v oblasti starostlivosti o pleť a v priebehu rokov sa stala v týchto výskumoch významnou autoritou.

Pokiaľ ide o kvalitu a sofistikované zloženie prípravkov, rovnako ako o ctenie environmentálnych zásad, nachádza sa Shiseido vysoko nad štandardom. Či už si vyberiete parfém Shiseido, jeden z luxusných prípravkov starostlivosti o pleť, Shiseido make-up, alebo napríklad opaľovací krém Shiseido – táto prémiová kozmetika z Japonska sa o vás vždy dokonale postará a vy tak získate pocit prirodzenej krásy.

Recenzie Shiseido Ultimune