Prejsť na hlavný obsah

Shu Uemura Art of Hair
Yūbi Blonde

Vaša blond v absolútnej dokonalosti

Shu Uemura Art of Hair prichádza s vysoko efektívnou profesionálnou receptúrou obohatenou o udržateľne zbieranú japonskú bielu pivonku a o unikátny studený pigment vyvinutý v Japonsku.
Yūbi (japonsky vznešenosť) Blonde zastaví čas a ponechá vašu blond v stave absolútnej dokonalosti: zachová studený blond odtieň, dodá prirodzený lesk a revitalizuje vlasové vlákna od korienkov po končeky.

 

Pre ľadovo studenú platinovú blond

Zastavte čas a uchovajte si svoju ľadovo studenú platinovú blond. Potlačte nežiaduce teplé odlesky so šampónom Yūbi Blonde a odhaľte ten najstudenší odtieň s maskou Yūbi Blonde. Vaše blond vlasy budú vyživené, prirodzene lesklé a tak hebké!

Pre dlhotrvajúci melír a balayage

Zvýraznite svoj melír či balayage krásne prirodzeným leskom s rozjasňujúcim šampónom Yūbi Blonde Glow a potlačte nežiaduce žlté tóny s maskou Yūbi Blonde, ktorá vlasy zároveň vyživí a uhladí.

 

Pre elektrizujúcu strieborne šedú

Je na čase ukázať vaše dokonale strieborné vlasy. Neutralizujúci fialový šampón Yūbi Blonde potlačí nežiaduce medené odlesky a kondicionér Yūbi Blonde obnoví a uhladí vlasové vlákno.

 

Každodenná starostlivosť pre všetky typy blond

Dajte svojim blond vlasom len to, čo skutočne potrebujú. Rozjasňujúci šampón Yūbi Blonde vlasy jemne čistí, odstraňuje všetky nečistoty a dodáva im prirodzený lesk. Kondicionér Yūbi Blonde obnovuje vlasové vlákna od korienkov po končeky a dodá vlasom prepychovú hebkosť.


O japonskej bielej pivonke

Biela pivonka ‘shakuyaku’ sa získava v Niigatských horách v Japonsku. Shu Uemura Art of Hair vzdáva hold zapojeniu japonských farmárov do uvedomelého získavania bielych pivoniek: zbierajú vždy len polovicu úrody tak, aby druhá polovica mala možnosť trvale kvitnúť. Zanietení japonskí farmári ich zbierajú ručne len od mája do júna.

O japonskom studenom pigmente

Značka Shu Uemura Art of Hair má svoje korene v opodstatnenej túžbe pána Shu Uemura po hľadaní tých najžiarivejších farieb, a tak zvolila technológiu pigmentu používanú v kolekcii líčenia: Pre značku Shu Uemura ju exkluzívne vyrába popredný japonský výrobca tušov a farbív. Tento špičkovými technológiami vyrábaný pigment má hladký homogénny tvar a intenzívnejšiu studenú farbu ako bežný pigment.