Prejsť na hlavný obsah

Sme stabilná a silná firma

História internetovej parfumérie www.notino.sk siaha až do roku 2004, kedy zakladatelia otvorili svoj prvý internetový obchod. V dôsledku rozšírenia sortimentu a expanzie do ďalších krajín sa v roku 2016 zmenila úspešná lokálna značka www.notino.sk na globálne Notino.

Internetovú parfumériu www.notino.sk prevádzkuje spoločnosť Notino, s.r.o., ktorá prevádzkuje najväčšie parfumérie v strednej Európe. Ročne obslúži stovky tisíc zákazníkov a zaujíma popredné miesta s ohľadom na obraty a počty zákazníkov. V Českej a Slovenskej republike, kde pôsobí najdlhšie, je lídrom v predaji vôní. Svoje miesto získala vďaka maximálnej orientácii na zákazníka, prínosom nových služieb a takisto cenovou politikou.

Spoločnosť si je vedomá toho, že úspech firmy je postavený na dôvere a spokojnosti klientov. Zamestnanci sa riadia etickým kódexom, ktorý kladie dôraz na profesionalitu a ochotu vo vzťahu k zákazníkovi. Najvyšším cieľom je dlhodobá spokojnosť klientov, nie okamžitý zisk.

Spoločnosť Notino, s.r.o. je dlhodobo aktívna v oblasti rozvoja stredoeurópskeho internetového predaja. Podieľa sa na rozvoji všeobecných služieb, na zavádzaní nových štandardov pre zákazníkov a plne spolupracuje so spotrebiteľskými organizáciami v jednotlivých štátoch. Ako jedna z prvých sa stala členom České asociace pro elektronickou komerci APEK, ako prvá internetová parfuméria získala osvedčenie SAOP, ktoré vydáva Sdružení obrany spotřebitelů České republiky, výrazne sa podieľala na vzniku kódexu nediskriminujúceho podnikateľa a pod.

Notino, s.r.o. spolupracuje s významnými spoločnosťami v strednej Európe a to ako dodávateľ produktov, tak aj pri rôznych komerčných i nekomerčných projektoch.

Chcete sa na niečo opýtať? Napíšte nám.
Odoslaním spoločnosť Notino s.r.o. spracuje vaše údaje s cieľom vybavenia vašej žiadosti na základe oprávneného záujmu. Proti tomuto spracovaniu môžete v súlade so Zásadami spracovania osobných údajov podať námietku.