Splat 2 in 1 Aloe & Tea Tree ústna pena 2v1 na čistenie zubov a ďasien bez kefky a vody

 • Splat 2 in 1 Aloe & Tea Tree ústna pena 2v1 na čistenie zubov a ďasien bez kefky a vody
 • Splat 2 in 1 Aloe & Tea Tree ústna pena 2v1 na čistenie zubov a ďasien bez kefky a vody 1
 • Splat 2 in 1 Aloe & Tea Tree ústna pena 2v1 na čistenie zubov a ďasien bez kefky a vody 2
   viac

  Varianty Splat 2 in 1 Aloe & Tea Tree

  • Splat 2 in 1 Aloe & Tea Tree ústna pena 2v1 na čistenie zubov a ďasien bez kefky a vody 50 mlústna pena 2v1 na čistenie zubov a ďasien bez kefky a vody 

   Tento tovar je momentálne nedostupný.

   50 ml
   Kód: SPT1479

  Hore

  O značke Splat

  Hodnotenie

  Jednoduchosť aplikácie

  Kozmetická kvalita

  Spokojnosť s výsledkom

  Značka ústnej hygieny Splat má sídlo v lotyšskej Rige a je na trhu už 15 rokov. Zubné pasty Splat obsahujú vysokoúčinné prírodné látky, esenciálne oleje a výťažky z rastlín. Vďaka tomu sa dokonale starajú o zdravie a krásu zubov. Každý výrobok, ktorý je vytvorený v laboratóriách Splat, je zameraný na skutočne efektívne riešenie problémov v starostlivosti o ústnu dutinu. Spoločnosť Splat spolupracuje s poprednými zubnými lekármi a odborníkmi po celom svete, vďaka čomu je garantovaná čo najvyššia efektivita každého výrobku. Výsledkom sú inovatívne produkty zubnej hygieny, ktorých vysoká účinnosť je potvrdená rozsiahlymi klinickými štúdiami v Rusku, EÚ a Japonsku. Produkty zubnej hygieny Splat obsahujú špeciálne bioaktívne látky, ktoré zaisťujú vysokú účinnosť a maximálnu hygienu ústnej dutiny. Žiadny výrobok SPLAT neobsahuje syntetické antiseptiká, triclosan ani chlórhexidín. Žiadny výrobok SPLAT určený deťom neobsahuje sodium lauryl sulfát – SLS a sodium sacharin.  

  Hore

  Hodnotenie Splat 2 in 1 Aloe & Tea Tree

  • 1. júna 2016
   Veronika

   Perfektná vec :) v priebehu dňa, po jedle keď si nemôžte umyť zuby je táto pasta ako stvorená na dočasné očistenie a hlavne zanechanie príjemného pocitu umytých zubov. Skvele odstraňuje vznikajúci povlak na zuboch napríklad po vypití džúsu. Táto vecička by mala byť povinnou výbavou každej dámy a pána ;)

  Čo si o Splat 2 in 1 Aloe & Tea Tree myslíte vy?

  Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


  Hodnotenie *

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie  Menu