Splat Professional Lavenderseptbioaktivna zubná pasta pre zníženie citlivosti zubov a zdravé ďasná

Splat Professional Lavendersept bioaktivna zubná pasta pre zníženie citlivosti zubov a zdravé ďasná
Splat Professional Lavendersept bioaktivna zubná pasta pre zníženie citlivosti zubov a zdravé ďasná
100 ml
3,90

Kód: SPT1634 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 24. 9. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis produktu Splat Professional Lavendersept

Zubná pasta pre citlivé zuby Splat Professional Lavendersept zaručí, že si budete vychutnávať studené či horúce nápoje bez nepríjemných pocitov. Rozlúčte sa so zvýšenou citlivosťou zubov.

Vlastnosti:

  • znižuje citlivosť zubov
  • upokojuje a posilňuje ďasná
  • chráni pred zubným kazom a povlakom
  • osviežuje dych

Použitie:
Používajte podľa potreby. Na dočistenie zubov použite zubnú niť alebo medzizubnú kefku.

O značke Splat

p>Značka ústnej hygieny Splat má sídlo v lotyšskej Rige a je na trhu už 15 rokov. Zubné pasty Splat obsahujú vysokoúčinné prírodné látky, esenciálne oleje a výťažky z rastlín. Vďaka tomu sa dokonale starajú o zdravie a krásu zubov.
Každý výrobok, ktorý je vytvorený v laboratóriách Splat, je zameraný na skutočne efektívne riešenie problémov v starostlivosti o ústnu dutinu. Spoločnosť Splat spolupracuje s poprednými zubnými lekármi a odborníkmi po celom svete, vďaka čomu je garantovaná čo najvyššia efektivita každého výrobku.
Výsledkom sú inovatívne produkty zubnej hygieny, ktorých vysoká účinnosť je potvrdená rozsiahlymi klinickými štúdiami v Rusku, EÚ a Japonsku. Produkty zubnej hygieny Splat obsahujú špeciálne bioaktívne látky, ktoré zaisťujú vysokú účinnosť a maximálnu hygienu ústnej dutiny.
Žiadny výrobok SPLAT neobsahuje syntetické antiseptiká, triclosan ani chlórhexidín. Žiadny výrobok SPLAT určený deťom neobsahuje sodium lauryl sulfát – SLS a sodium sacharin.  

Recenzie Splat Professional Lavendersept