Splat Professional Stress Offgélová zubná pasta pre šetrné bielenie a ochranu zubnej skloviny

3×
Splat Professional Stress Off gélová zubná pasta pre šetrné bielenie a ochranu zubnej skloviny
Splat Professional Stress Off gélová zubná pasta pre šetrné bielenie a ochranu zubnej skloviny
75 ml
5,50

Kód: SPT02000 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 24. 9. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis produktu Splat Professional Stress Off

Zubná pasta Splat Professional Stress Off ošetruje vaše zuby pomocou prírodných extraktov. Zabezpečuje účinnú prevenciu vzniku zubného kazu, kameňa a povlaku.

Vlastnosti:

  • obnovuje štruktúru skloviny
  • osviežuje dych
  • zaručuje šetrnosť k zubom aj ďasnám

Zloženie:

  • bez fluóru
  • prírodné extrakty

Použitie:
Používajte najmenej 2× denne. Čistite zuby dôkladne aspoň 2 minúty.

O značke Splat

p>Značka ústnej hygieny Splat má sídlo v lotyšskej Rige a je na trhu už 15 rokov. Zubné pasty Splat obsahujú vysokoúčinné prírodné látky, esenciálne oleje a výťažky z rastlín. Vďaka tomu sa dokonale starajú o zdravie a krásu zubov.
Každý výrobok, ktorý je vytvorený v laboratóriách Splat, je zameraný na skutočne efektívne riešenie problémov v starostlivosti o ústnu dutinu. Spoločnosť Splat spolupracuje s poprednými zubnými lekármi a odborníkmi po celom svete, vďaka čomu je garantovaná čo najvyššia efektivita každého výrobku.
Výsledkom sú inovatívne produkty zubnej hygieny, ktorých vysoká účinnosť je potvrdená rozsiahlymi klinickými štúdiami v Rusku, EÚ a Japonsku. Produkty zubnej hygieny Splat obsahujú špeciálne bioaktívne látky, ktoré zaisťujú vysokú účinnosť a maximálnu hygienu ústnej dutiny.
Žiadny výrobok SPLAT neobsahuje syntetické antiseptiká, triclosan ani chlórhexidín. Žiadny výrobok SPLAT určený deťom neobsahuje sodium lauryl sulfát – SLS a sodium sacharin.  

Recenzie Splat Professional Stress Off3