S.T. Dupont Noir

toaletná voda pre mužov 100 ml

S.T. Dupont Noir toaletná voda pre mužov 100 ml
S.T. Dupont Noir toaletná voda pre mužov 100 ml
S.T. Dupont Noir toaletná voda pre mužov 100 ml
100 ml
18,10

Kód: STD0014 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
utorok 20. 11. 2018
S.T. Dupont Noir
100 ml | 18,10

Popis parfému S.T. Dupont Noir

Pánska vôňa S.T. Dupont Noir je určená charizmatickým a odvážnym mužom, ktorí majú svoj vyhranený a osobitý štýl. Jedinečné zloženie parfumu S.T. Dupont Noir dokáže zaujať ženy a podmaniť si ich. Staňte sa neobyčajne príťažlivým magnetom s vôňou Noir!

Hlavu exkluzívnej a nezameniteľnej vône S.T. Dupont Noir otvárajú noty orientálneho kardamonu a skvostnej levandule spolu s iskrivými lístkami mäty. Srdce v sebe ukrýva hrejivé cédrové drevo, aromatický klinček a veľmi jemný muškát. Mužný základ je tvorený vzácnym kašmírovým drevom, lieskou a sviežim vetiverom. Elegantný pánsky parfum S.T. Dupont je skvelou voľbou pre večerné párty!

S pánskou vôňou Noir od S.T. Dupont budete šarmantným a okúzľujúcim gentlemanom!

Zloženie

Hlava
kardamóm, levanduľa, mäta
Srdce
céder, klinček
Základ
kašmírové drevo, lieska, vetiver
Druh vône
drevitá, korenistá

O značke S.T. Dupont

Parfémy S.T. Dupont | S.T. Dupont - Je viac známa ako veľmi luxusná značka pre mužov, ale vytvára aj doplnky a výrobky aj pre ženy, vrátane luxusných parfémov. S.T. Dupont sa preslávila najmä výrobou zapaľovačov, ceruziek, peňaženiek, hodiniek a parfémov. V súčasnej dobe ovláda 70% trhu s luxusnými zapaľovačmi. Málokto potom vie, že S.T. predstavujú iniciály zakladateľa Simona TISSOT. Dupont sa stal dodávateľom kráľov, cisárov, maharadžov, veľvyslancov a bankárov. Len pre zaujímavosť, medzi rokmi 1958-1963 boli všetky zapaľovače značky ST Dupont vyrobené z rýdzeho zlata. Luxusné parfémy nesúce značku S.T. Dupont si môžete teraz kúpiť aj v našom obchode.