Prejsť na hlavný obsah

Starostlivosť o pokožku a vlasy so značkami Unilever

Každodenná starostlivosť o pokožku a vlasy. Ľahká a ako zo salónu

 Pre bezchybnú a kvalitnú starostlivosť o pokožku a vlasy platí, že základom je správny výber produktov. Hydratačné bomby, svieže a omamné vône, starostlivosť ako z profi salónu, ale aj úcta a šetrnosť k matke prírode. Tak sa konečne rozmaznávajte! Zaslúžite si to.

 

Zvyšujete si sebavedomie filtrami a úpravou fotiek rovnako ako väčšina dievčat vo veku od 10 do 17 rokov? A len preto, aby ste držali krok so svojimi idolmi a okolie vás vnímalo krajšie, než v skutočnosti ste? Srdiečka a lajky pri vašich fotkách nie sú všetko! Skutočný život je oveľa rozmanitejší než ten virtuálny! Zmeňte to! Radi vám s tým pomôžeme a spoločne dokážeme, že #krasanepotrebujefilter.

Projekt sebadôvery značky Dove sa dlhodobo a úspešne venuje zdravému vzťahu k svojmu telu. Horúcou novinkou je on-line vzdelávacia platforma, ktorá hravou formou učí deti a mladistvých odlíšiť skreslenú realitu sociálnych sietí a vážiť si samých seba. Podporte aj vy tento bezchybný projekt nákupom produktov DOVE

 

celý text skryť text

Sprchové gély DOVE robia z každého sprchovania mimoriadny zážitok. Suchú pokožku nádherne hydratujú a vyživujú jemnými čistiacimi a zvlhčujúcimi prírodnými látkami. Dove je synonymom kvality a navyše posilňuje vnímanie prirodzenej krásy. #Dovesastara

Sprchové gély LUX BOTANICALS sú jedinečným radom inšpirovaným exotickými vôňami a prírodou. Značka Lux verí, že ženskosť je viac než len to, čo vidíme navonok. Jej produkty spoľahlivo vyLUXujú každú pleť, podčiarknu vašu ženskosť a zahalia vás do oblaku úplne jedinečnej vône. 

Premyslené zloženie sprchových gélov LOVE BEAUTY AND PLANETobohacujú eticky získané ingrediencie ako je organický kokosový olej alebo murumuru maslo. Nenájdete v nich ani stopu farbív alebo sulfátov. Sú bezvýhradne vegánske, čo umocňujú obaly z recyklovaného plastu. 

celý text skryť text

 

Telové mlieka DOVE rozmaznávajú pokožku až na 48 hodín, a to vďaka unikátnej kombinácii prísad pre zachovanie prirodzenej vlhkosti. Vaša pokožka ešte nikdy nebola taká jemná a pružná.

Telové mlieka, maslá a starostlivosť o pery VASELINE sú skvelé na hydratáciu suchej pleti a pokožky. Potrebnú vlhkosť v nich doslova uzamknú vďaka špeciálnemu zloženiu.

Telové mlieka LOVE BEAUTY AND PLANET  sú šetrné k pokožke aj k životnému prostrediu. Kokosová voda, kvet marockej mimózy a maslo murumuru sú voňavé a úžasne hydratujú až 24 hodín.

 

celý text skryť text

S vlasovými produktmi TRESEMMÉsi ľahko vykúzlite účes ako z kaderníckeho salónu. Ich kvalita je špičková a máte ich poruke kedykoľvek a kdekoľvek potrebujete.

Na starostlivosť o vlasy DOVE je 100 % spoľahnutie. Vašu dôveru nikdy a za žiadnych okolností nesklamú. S každým použitím budú vaše vlasy žiarivejšie a krajšie.

Vegánske vlasové prípravky LOVE BEAUTY AND PLANET  sú nabité prírodnými látkami a neobsahujú silikóny, parabény ani farbivá. Obaly sú 100 % recyklovateľné.

 

celý text skryť text

Antiperspirant DOVE  je zárukou sviežosti a ochrany proti poteniu po celý deň. Jemne vonia a obsahuje 100 % prírodné ošetrujúce oleje. Vaše podpazušie ho ocení aj po holení, keď je pokožka citlivejšia.

REXONA vás nikdy nezradí, pretože s nadmerným potením bojuje naozaj úspešne. Pokožku udrží suchú a sviežu po celý deň, a to aj v naozaj extrémnych podmienkach.

Dezodoranty SCHMIDT´S  stavili na silu a prirodzenosť rastlinných ingrediencií. Fungujú bezchybne, krásne voňajú a ocení ich celá vaša rodina.

DOVE MEN+CARE  je kvalitná a jednoduchá starostlivosť navrhnutá presne tak, aby čo najlepšie ochránila a ošetrila mužskú pokožku. Perfektne ju hydratuje a posilňuje.

Pre hi-tech výrobky AXE  je typická nezameniteľná vôňa a funkčná dokonalosť. Majú ťah na bránku a fandia intenzívnym zážitkom. Čo produkt, to originál. Rovnako ako vy.

 

celý text skryť text