Zvodca

Vie, ako zviesť a prilákať ženy svojím správaním, kde mu žiadna žena nemá šancu odolať. Je sebavedomý, je sexy, vie čo chce a ako to urobí. Pre vás dievčatá, majte sa na pozore, keď sa s ním stretnete.

celý text skryť text

BUSINESS MAN

Všetci poznáte definíciu businessmanov: človeka, ktorý pracuje v biznise, najmä na manažérskej úrovni. Avšak naša definícia je oveľa hlbšia. Ste milovníkom oblekov? Staráte sa o seba a poznáte najnovšie trendy? Predstavujeme vám nielen človeka v obleku, ale človeka, ktorý je viac ako úspešný, ktorý má niekoľko tvárí, ale je vždy gentleman. Pre tieto druhy mužov rozhodne sedia tieto vône:

celý text skryť text

SPORTSMAN

Každá žena proste miluje muža, ktorý je v dobrej forme, má svaly a je sexi ako diabol. Ste tento typ človeka? Povieme vám tajomstvo, ako ešte viac zažiariť. Skúste jednu z týchto vôní a úspech sa dostaví okamžite. Buďte pripravení!

celý text skryť text

HIPSTER

Kamkoľvek prídete, počujete niečo o hipsteroch. Ale kto vlastne sú? Môže to byť umelec, dizajnér, hudobník, ale môže ním byť ktokoľvek, o kom si to myslíte. Čo majú spoločné? Vedia, čo chcú dosiahnuť, užívajú si života naplno a skutočne premýšľajú o význame života. Myslíte podobným spôsobom? Ak áno, tieto vône splnia vaše očakávania.

celý text skryť text

GENTLEMAN

Ak by ste mal opísať sám seba, použijete tieto slová? Zdvorilý, ochranársky, láskavý, správne vychovaný? Ak áno, ste 100% GENTLEMAN. Máte radi minimalizmus, luxusný životný štýl, dobré reštaurácie, whisky a krásne ženy. Nenechajte si uniknúť poslednú vec, ktorou je ten správny parfém.

celý text skryť text