Prejsť na hlavný obsah

Notino a vaše obľúbené značky vám prinášajú top letné nevyhnutnosti

BrushArtNOBEAKORIKASaffee
SoulettoINSIBÉMEDIBLANC

NOBEA & BrushArt: Make-up, ktorý odolá vode aj horúčave

Letné počasie dá líčeniu poriadne zabrať. Vybavte sa vodoodolnou riasenkou a trendy matným rúžom od NOBEA, ktorý vám pery podčiarkne a krásne hydratuje. Svoju beauty starostlivosť potom doplňte o sadu BrushArt štetcov a svoju kozmetickú zbierku máte kompletnú.

KORIKA & Saffee: Pre krásne rozjasnenú pleť

Pomôžte svojej pleti obstáť v lúčoch letného slnka. Plátenná maska od značky KORIKA dodá pleti rozžiarený vzhľad a zmierni tvorbu kožného mazu. Skombinujte s rozjasňujúcim sérom s vitamínom C, neprekonateľným cukrovým peelingom od Saffee a super beauty rutina je na svete!

BrushArt & Souletto: Top telová starostlivosť

Pripravte svoje telo na nálož tepla. Sprchový gél od Souletto sa postará o šetrné umytie a navyše vás poteší krásnou vôňou. Pre čo najjemnejšiu pokožku si potom so sebou do sprchy vezmite aj exfoliačnú hubku a na záver použite telovú masku s ílom, vôňou ružového korenia a ryžového mlieka.

INSIBÉ & MEDIBLANC : Beauty bodka na záver

Krása začína vo vnútri. Starajte sa o svoje telo na všetkých frontoch a ponúknite mu napríklad morský kolagén INSIBÉ. Svoju letnú beauty rutinu taktiež doplňte starostlivosťou o krásny úsmev. Našimi jednotkami sú pasty s bieliacim účinkom od MEDIBLANC.

Zaobstarajte si letné nevyhnutnosti, ktoré inde nenájdete.
Stačí v košíku zadať kód 20mix a zľava je vaša.