Swiss Army Victorinox 125 Yearstoaletná voda pre mužov

Swiss Army Victorinox 125 Years toaletná voda pre mužov 100 ml
Swiss Army Victorinox 125 Years toaletná voda pre mužov 100 ml
100 ml

Kód: SWI0009 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Swiss Army Victorinox 125 Years

Parfum Swiss Army Victorinox 125 Years bol vytvorený na počesť 125. výročia. Inšpiráciou sa tak pre túto vôňu stal sladký „narodeninový koláč“ plný pôvabného kúzla a prekvapení. Parfum symbolizuje delikátnu a vznešenú formu esencií, ktorá každému mužovi dodá elegantný až klasický náboj. V prvých momentoch vás vôňa osvieži šťavnatým grapefruitom doplneným kardamónom. Stredné tóny sú celkom venované kakaovým bôbom prelínajúcim sa s drevitými akordmi a závanom aromatickej fazule Tonky.

Chcete na sebe upozorniť a každý deň sa cítiť výnimočne? Hľadáte vôňu, ktorá vás ideálne doplní nie len na každej významnej udalosti či oslave, ale i pri bežných záležitostiach? Potom vás iste zaujme parfum Victorinox 125 Years! Staňte sa úspešným, osobitým a štýlovým i vy s vôňou Swiss Army. Táto opojná esencia bola stvorená pre mužov, ktorí vedia, čo chcú a nerobia kompromisy. Zaručene vás poteší i dlhotrvajúca intenzita vône ako stvorená pre radosť.

Zloženie

Druh vône
aromatická, drevitá

O značke Swiss Army

Parfémy Swiss Army | Swiss Army - Značka Swiss Army zahŕňa najkvalitnejšie armádne nože na svete, presné a odolné hodinky, kvalitné parfémy a prvotriedne oblečenie. História siaha do roku 1897, kedy bol vo Švajčiarsku vyrobený Karlom Elsenerom prvý kvalitný, funkčný a všestranný nôž. Dnes sú výrobky značky Swiss Army, typické symbolom kríža a štítu, vyvážajú sa do viac než 100 krajín sveta. Teraz máte možnosť vyskúšať aj pánske a dámske parfémy Swiss Army, pri ktorých výrobe sú využívané najmodernejšie vedecké poznatky. Parfémy Swiss Army sú určené predovšetkým aktívnym osobnostiam s dobrodružným duchom. Značka Swiss Army je zárukou najlepšej kvality, ktorú možno v obore dosiahnuť.

Recenzie Swiss Army Victorinox 125 Years

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!