THDEssential Sanify Limone vonný olej

THD Essential Sanify Limone vonný olej
THD Essential Sanify Limone vonný olej
10 ml
8,10

Kód: THD01775 | 5 ks na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra streda 20. 10. 2021
Osobný odber
už zajtra streda 20. 10. 2021

Popis THD Essential Sanify Limone
Zloženie

Vôňa vášho domova sa môže meniť tak často, ako len budete chcieť. Vonný olej THD Essential Sanify Limone je na to ako stvorený. Stačí len pár kvapiek a okúzľujúca jemná aróma, ktorá sa začne uvoľňovať, prevonia každú miestnosť a pohladí vaše zmysly.

Vlastnosti:

  • citrusová vôňa

Zloženie:

  • s obsahom esenciálnych olejov
  • 100 % prírodné zloženie

Použitie:
Postupujte podľa priloženého návodu. Teplota, miera vetrania a miesto, odkiaľ necháte olej voňať, ovplyvňuje to, ako dlho sa aróma bude uvoľňovať. Olej dávkujte podľa požadovanej intenzity vône, akú chcete v miestnosti dosiahnuť.

Zloženie

Druh bytovej vône
citrusová, sladká

O značke THD

Aromatické difúzory THD vnesú do vášho domova očarujúcu vôňu a navodia tak skutočne príjemnú atmosféru. Talianska značka THD vznikla v roku 2005 s cieľom prevoňať ľuďom domov.

Firma sa zaoberá výrobou vonných tyčiniek, sviečok a aromatických difúzorov. Aromatické difúzory THD vám zaistia nielen prevoňanie miestnosti, ale majú aj dekoratívnu funkciu. Náplne aromatických difúzorov THD sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín. Vyberať môžete z osviežujúcich, energických alebo relaxačných vôní.

Pomocou aromatických difúzorov THD môžete podporiť útulnosť domova, navodiť romantické chvíľky alebo stimulovať svoju myseľ a zlepšiť si tak koncentráciu. Aromatické difúzory THD sa hodia do obývačky, spálne, chodby, kúpeľne aj do kancelárie. Záleží len na vás, kam si aromatický difúzor postavíte. Doprajte si nekonečnú vôňu s aromatickými difúzormi THD!

Recenzie THD Essential Sanify Limone