THD Home Fragrances Vanila & Lemon vonné perly

THD Home Fragrances Vanila & Lemon vonné perly
THD Home Fragrances Vanila & Lemon vonné perly
6,00

6,00 / 1 ks, vr. DPH
Kód: THD01671 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra piatok 5. 3. 2021
Osobný odber
už dnes

Popis parfému THD Home Fragrances Vanila & Lemon
Zloženie

Vonné perly THD Home Fragrances Vanila & Lemon predstavujú skvelý spôsob, ako prevoňať menšie priestory. Sú vhodné všade tam, kde by ste radi neutralizovali nechcené pachy a zároveň osviežili vzduch.

Vlastnosti:

  • svieža vôňa
  • citrusová vôňa

Zloženie

Zloženie
citrón, vanilka
Druh bytovej vône
citrusová, svieža

O značke THD

Aromatické difúzory THD vnesú do vášho domova očarujúcu vôňu a navodia tak skutočne príjemnú atmosféru. Talianska značka THD vznikla v roku 2005 s cieľom prevoňať ľuďom domov.

Firma sa zaoberá výrobou vonných tyčiniek, sviečok a aromatických difúzorov. Aromatické difúzory THD vám zaistia nielen prevoňanie miestnosti, ale majú aj dekoratívnu funkciu. Náplne aromatických difúzorov THD sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín. Vyberať môžete z osviežujúcich, energických alebo relaxačných vôní.

Pomocou aromatických difúzorov THD môžete podporiť útulnosť domova, navodiť romantické chvíľky alebo stimulovať svoju myseľ a zlepšiť si tak koncentráciu. Aromatické difúzory THD sa hodia do obývačky, spálne, chodby, kúpeľne aj do kancelárie. Záleží len na vás, kam si aromatický difúzor postavíte. Doprajte si nekonečnú vôňu s aromatickými difúzormi THD!

Recenzie THD Home Fragrances Vanila & Lemon