Mugler A*Men Pure Energytoaletná voda pre mužov

Mugler A*Men Pure Energy toaletná voda pre mužov 100 ml
Mugler A*Men Pure Energy toaletná voda pre mužov 100 ml
100 ml

Kód: THM1634 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Mugler A*Men Pure Energy
Zloženie

A * men je elegantná a veľmi mužská vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 1996 a jej tvorcom je Jacques Huclier. A * MEN vnáša do života príbeh o hviezdach, anjeloch, o modrom nebi, pocitoch a detských snoch, ktorý je umocnený mužskou zmyselnosťou, ktorá je plná fyzična a smelosti.

Zloženie

Hlava
mäta, bobule z jalovca
Srdce
kardamóm, korenie
Základ
sekvoja, pačuli
Druh vône
korenistá, drevitá

O značke Mugler

Thierry Mugler (* 1948, Štrasburg vo Francúzsku) otvoril rovnomenný salón roku 1973 v hlavnom meste módy - Paríži. V 70. rokoch sa špecializoval hlavne na francúzske ženy a chytré nápady idúce proti momentálnym trendom. K vlastnému parfému však prvýkrát pričuchol až v roku 1992.
Sám Thierry Mugler vníma sám seba skôr ako dirigenta, ktorý len dodáva konkrétnu podobu tomu, čo možno denne uvidieť okolo seba. Treba dodať, že je "dirigentom" pomerne úspešným, a to ako v oblasti módy a módnych doplnkov, tak na poli parfémov so značkou Mugler.
Tu sa momentálne presadzuje s vôňami Mugler Alien alebo nadčasovou a nestarnúcou radou Mugler Angel. Ako kostymér sa Thierry Mugler stará napríklad o image R & B speváčky Beyoncé, pohyboval sa aj okolo známeho filmu Parfém: príbeh vraha.

Recenzie Mugler A*Men Pure Energy