Mugler A*Men Ultra Zesttoaletná voda pre mužov

3×
Mugler A*Men Ultra Zest toaletná voda pre mužov 100 ml
Mugler A*Men Ultra Zest toaletná voda pre mužov 100 ml
100 ml

Kód: THM2298 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Mugler A*Men Ultra Zest

A * men je elegantná a veľmi mužská vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 1996 a jej tvorcom je Jacques Huclier. A * MEN vnáša do života príbeh o hviezdach, anjeloch, o modrom nebi, pocitoch a detských snoch, ktorý je umocnený mužskou zmyselnosťou, ktorá je plná fyzična a smelosti.

Zloženie

Hlava
mandarínka, mäta, zázvor
Srdce
čierne korenie, káva, škorica
Základ
fazule tonka, pačuli, vanilka
Druh vône
drevitá, korenistá

O značke Mugler

Thierry Mugler (* 1948, Štrasburg vo Francúzsku) otvoril rovnomenný salón roku 1973 v hlavnom meste módy - Paríži. V 70. rokoch sa špecializoval hlavne na francúzske ženy a chytré nápady idúce proti momentálnym trendom. K vlastnému parfému však prvýkrát pričuchol až v roku 1992.
Sám Thierry Mugler vníma sám seba skôr ako dirigenta, ktorý len dodáva konkrétnu podobu tomu, čo možno denne uvidieť okolo seba. Treba dodať, že je "dirigentom" pomerne úspešným, a to ako v oblasti módy a módnych doplnkov, tak na poli parfémov so značkou Mugler.
Tu sa momentálne presadzuje s vôňami Mugler Alien alebo nadčasovou a nestarnúcou radou Mugler Angel. Ako kostymér sa Thierry Mugler stará napríklad o image R & B speváčky Beyoncé, pohyboval sa aj okolo známeho filmu Parfém: príbeh vraha.

Recenzie Mugler A*Men Ultra Zest

4.0
1
2
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem