Tiffany & Co.Tiffany & Co. Rose Gold parfumovaná voda pre ženy

2×
Tiffany & Co. Tiffany & Co. Rose Gold parfumovaná voda pre ženy
Tiffany & Co. Tiffany & Co. Rose Gold parfumovaná voda pre ženy
Nové
75 ml
126,00

Na sklade | Kód: TIF02245
1
Večerné doručenie
utorok 30. 11. 2021
Osobný odber
pondelok 29. 11. 2021

Nielen krásne zlatoružové „rose gold“ šperky sú symbolom vycibreného štýlu. Parfumovaná voda pre ženy Tiffany & Co. Tiffany Rose Gold, ktorá sa rozvonia na koži, podčiarkne osobitosť svojej nositeľky rovnako dokonale. Očiam neviditeľným, ale predsa úplne neprehliadnuteľným spôsobom.

  • živá a podmanivá kvetinovo-ovocná vôňa
  • autorom je francúzsky parfumér Jerome Epinette
  • predstavená v roku 2021

Zloženie vône
Ako prvé upútajú pozornosť čierne ríbezle s veľmi iskrivým a súčasne hravým vyznením. Čoskoro nato sa pripoja tóny modrej ruže, hybrid s japonskou ružou, a do kompozície vnášajú delikátny kvetinový aspekt. O hrejivé doznievanie sa postará ambrette s dotykom pižma a kosatca.

Príbeh vône
Vôňa Tiffany Rose Gold poukazuje na šperkárstvo Tiffany & Co, ktorému tak vzdáva hold. Každá línia či fazeta žiarivého ružovozlatého flakónu, ktorý je inšpirovaný tvarom brúseného diamantu, pripomína toto majstrovské umenie.

Pod vrchnáčikom sa ukrýva vôňa, ktorá je temperamentná a priam magnetická – rovnako ako žena, ktorá ju nosí. Kľúčové ingrediencie vonnej kompozície sú vyryté priamo na tele flakónu. Zlatistý obsah vytvára pôsobivý kontrast k pásiku na hrdle v typickom odtieni modrej „Tiffany Blue“.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
čierne ríbezle
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kosatec, ruža
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
ambrette, pižmo
Druh vône
ovocná, kvetinová, pižmová

Značka Tiffany & Co. definuje svojimi legendárnymi klenotmi prvotriednu šperkársku prácu, exkluzivitu a eleganciu. Kráľ diamantov, ako nazývali zakladateľa značky Charlesa Lewisa Tiffaniho, žil vášňou pre tie najkrajšie drahé kamene a brilantné dizajny svojich šperkov.

Ikonická tyrkysová farba, známa ako Tiffany blue, je rovnako ako samotné meno znamením luxusu. Sprevádza celú tvorbu značky, od darčekovej škatuľky cez samotný šperk až po dizajn parfému Tiffany. Prvé vône vznikli v 80. rokoch minulého storočia – kvetinová Tiffany for Women a korenistá Tiffany for Men. Aj vo svojich parfémoch značka zachycuje tie najčistejšie esencie, exkluzivitu a eleganciu a snaží sa vyvolať jedinečný pocit dotyku drahého šperku na holej koži.

Od svojho vzniku v roku 1837 okúzlila značka okrem významných osobností postupne celý svet. A aj dnes sú nadčasové šperky Tiffany & Co. pripomienkou tých najvýznamnejších životných okamihov.