TIGI Bed Head B for Men Matte Separationzmatňujúci vosk na vlasy

2×
TIGI Bed Head B for Men Matte Separation zmatňujúci vosk na vlasy
TIGI Bed Head B for Men Matte Separation zmatňujúci vosk na vlasy
5,80
85 g
Kód: TIG1804 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 17. 8. 2020
Osobný odber
pondelok 17. 8. 2020

Popis produktu TIGI Bed Head B for Men Matte Separation
Vlastnosti

Dodajte svojim vlasom požadovaný tvar a prirodzený matný vzhľad. Stylingový vosk TIGI Bed Head B for Men fixuje účes v priebehu celého dňa. Neklaďte svojej kreativite žiadnu medzu. Vyjadrite svoj štýl ľahko, precízne a vždy s dokonalým finišom.

Vlastnosti:

  • stredný stupeň fixácie
  • dodáva vlasom matný vzhľad
  • chráni účes proti vlhkosti
  • vlasy zostávajú po použití hydratované
  • so sviežou vôňou

Zloženie:

  • včelí vosk – fixuje a zároveň zachováva prirodzený vzhľad vlasov

Ako aplikovať:
Rozotrite malé množstvo vosku v dlaniach a potom vtrite do uterákom presušených alebo suchých vlasov. Pomocou prstov vytvorte požadovaný tvar účesu.

Vlastnosti

Dĺžka vlasov
krátke vlasy

Napísali sme o TIGI Bed Head B for Men Matte Separation
Články

O značke TIGI

p>Kozmetika TIGI | Spoločnosť TIGI založili v roku 1986 štyria bratia Mascolovci – potomkovia slávneho talianskeho kaderníka Franca Mascolo, medzi ktorého stálych zákazníkov patrili aj legendárne herečky Sophia Loren a Gina Lollobrigida. Toni, Guy, Bruno a Anthony kráčali v šľapajach svojho otca a v podstate z ničoho vybudovali prestížnu sieť kaderníckych salónov Toni & Guy. Tá má dnes viac než 420 pobočiek v 42 krajinách po celom svete.
Výnimočnosť produktov TIGI teda spočíva najmä v tom, že sú navrhované profesionálnymi vlasovými stylistami pre potreby iných profesionálnych vlasových stylistov. S tým súvisí aj skutočnosť, že TIGI Creative Team každý rok vymýšľa nové kolekcie účesov, určené výhradne na propagáciu troch kľúčových radov tejto exkluzívnej značky – Bed Head, S-Factor a Catwalk.
Práve posledná spomínaná predstavuje pomyselný most spájajúci svety krásnych vlasov a špičkovej módy. Bola to hlavne spolupráca s mladým britským návrhárom Christopherom Kaneom, čo Catwalk posunulo na ďalšiu, ešte vyššiu úroveň. Vďaka tomu teraz kaderníci dokážu uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov túžiacich po vizáži filmových či hudobných hviezd. Nie je bez zaujímavosti, že vôňa kozmetiky TIGI Catwalk je inšpirovaná exkluzívnymi parfémami.
Pri výrobe šampónov, kondicionérov, modelovacích pást a ďalších výrobkov TIGI sa často používajú pomerne netradičné ingrediencie. Napríklad autori kolekcie Catwalk Curlesque na základe poznatkov modernej biológie vytvorili tzv. Catwalk Aquacomplex – unikátny „koktail“ z uhorkovej vody a výťažkov z rôznych druhov rias, chalúh aj morského fenikla. Ten sa krátko po svojom uvedení do predaja stal hitom medzi ženami, ktoré nosia vlnité, prípadne kučeravé vlasy. Samostatnú zmienku si zaslúžia takisto luxusné prísady ako kašmír, šampanské alebo perly, nachádzajúce sa v prípravkoch línie S-Factor.
Značka TIGI iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať skvele, ale nemajú chuť tráviť hodiny svojho voľného času v salónoch krásy, hľadajú prvotriednu kvalitu za rozumné ceny, sú hraví, baví ich robiť si kreatívne účesy a vyberajú predovšetkým očami (podľa dizajnu a farby balenia ).  

Recenzie TIGI Bed Head B for Men Matte Separation