TIGIBed Head Colour Goddess olejový šampón pre farbené vlasy

7×
TIGI Bed Head Colour Goddess olejový šampón pre farbené vlasy
TIGI Bed Head Colour Goddess olejový šampón pre farbené vlasy
750 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: TIG1463

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

Predĺžte výdrž žiarivej farby vo svojich vlasoch. Olejový šampón TIGI Bed Head Colour Goddess predstavuje vďaka unikátnemu zloženiu špeciálnu starostlivosť na farbené vlasy. Obsahuje účinné formuly zvýrazňujúce a oživujúce farbu a kokosový olej s keratínom, ktorý vlasy hĺbkovo čistí a vyživí.

Nebojujte už s blednúcimi odtieňmi svojich vlasov, používajte olejový šampón na farbené vlasy TIGI Bed Head Colour Goddess. Dlhodobý perfektne farebný výsledok a vlasy žiariace zdravím vám bude každý závidieť.

Vlastnosti:

  • zvýrazňuje, oživuje a chráni farbené vlasy
  • hĺbkovo čistí a vyživuje vlasové vlákna
  • dodáva vlasom hebkosť a lesk
  • zanecháva vlasy zdravé
  • zabraňuje zamotaniu vlasov
  • eliminuje rozštiepené končeky

Zloženie:

  • kokosový olej a keratín – pomáhajú udržiavať žiarivé a jasné farby, dodávajú vlasom intenzívnu výživu a hydrátaciu
  • sladká karamelová vôňa

Ako aplikovať:
Šampón naneste do mokrých vlasov, vytvorte penu a potom dôkladne opláchnite vodou.

Notino tip:
Ideálne výsledky dosiahnete, ak spolu so šampónom použijete aj olejový kondicionér na farbené vlasy TIGI Bed Head Colour Goddess.

Vlastnosti

Typ vlasov
farbené vlasy
Účinok
ochrana farby
Aktívne látky
vitamín E
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy

Kozmetika TIGI | Spoločnosť TIGI založili v roku 1986 štyria bratia Mascolovci – potomkovia slávneho talianskeho kaderníka Franca Mascolo, medzi ktorého stálych zákazníkov patrili aj legendárne herečky Sophia Loren a Gina Lollobrigida. Toni, Guy, Bruno a Anthony kráčali v šľapajach svojho otca a v podstate z ničoho vybudovali prestížnu sieť kaderníckych salónov Toni & Guy. Tá má dnes viac než 420 pobočiek v 42 krajinách po celom svete.
Výnimočnosť produktov TIGI teda spočíva najmä v tom, že sú navrhované profesionálnymi vlasovými stylistami pre potreby iných profesionálnych vlasových stylistov. S tým súvisí aj skutočnosť, že TIGI Creative Team každý rok vymýšľa nové kolekcie účesov, určené výhradne na propagáciu troch kľúčových radov tejto exkluzívnej značky – Bed Head, S-Factor a Catwalk.
Práve posledná spomínaná predstavuje pomyselný most spájajúci svety krásnych vlasov a špičkovej módy. Bola to hlavne spolupráca s mladým britským návrhárom Christopherom Kaneom, čo Catwalk posunulo na ďalšiu, ešte vyššiu úroveň. Vďaka tomu teraz kaderníci dokážu uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov túžiacich po vizáži filmových či hudobných hviezd. Nie je bez zaujímavosti, že vôňa kozmetiky TIGI Catwalk je inšpirovaná exkluzívnymi parfémami.
Pri výrobe šampónov, kondicionérov, modelovacích pást a ďalších výrobkov TIGI sa často používajú pomerne netradičné ingrediencie. Napríklad autori kolekcie Catwalk Curlesque na základe poznatkov modernej biológie vytvorili tzv. Catwalk Aquacomplex – unikátny „koktail“ z uhorkovej vody a výťažkov z rôznych druhov rias, chalúh aj morského fenikla. Ten sa krátko po svojom uvedení do predaja stal hitom medzi ženami, ktoré nosia vlnité, prípadne kučeravé vlasy. Samostatnú zmienku si zaslúžia takisto luxusné prísady ako kašmír, šampanské alebo perly, nachádzajúce sa v prípravkoch línie S-Factor.
Značka TIGI iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať skvele, ale nemajú chuť tráviť hodiny svojho voľného času v salónoch krásy, hľadajú prvotriednu kvalitu za rozumné ceny, sú hraví, baví ich robiť si kreatívne účesy a vyberajú predovšetkým očami (podľa dizajnu a farby balenia ).