TIGIBed Head Masterpiece lak na vlasy stredné spevnenie

12×
TIGI Bed Head Masterpiece lak na vlasy stredné spevnenie
TIGI Bed Head Masterpiece lak na vlasy stredné spevnenie
340 ml

Kód: TIG0192 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis TIGI Bed Head Masterpiece
Vlastnosti

Premeňte svoj účes na umelecké dielo. Lak na vlasy TIGI Bed Head Masterpiece vám poskytne dlhotrvajúcu fixáciu a oslnivý lesk, vďaka ktorému bude výsledok úplne bezchybný. Jeho stredná úroveň spevnenia potom spoľahlivo zabráni poletovaniu nepoddajných vlasov. Vytvorte si účes na akúkoľvek príležitosť, vaša kreativita už nemá žiadne hranice.

Vlastnosti:

  • dokonale spevní akýkoľvek účes
  • dodáva zvodne žiarivý finiš
  • chráni vlasy pred vlhkosťou
  • zamedzuje vysušovaniu vlasov
  • možno používať aj tesne po tepelnej úprave účesu
  • vhodný pre akúkoľvek dĺžku a typ vlasov
  • s príjemnou tropickou vôňou

Zloženie:

  • antistatická zložka – zabraňuje poletovaniu vlasov

Ako aplikovať:
Lak na vlasy TIGI Bed Head Masterpiece nastriekajte zo vzdialenosti 20 – 25 centimetrov na hotový účes. Na záverečné spevnenie striekajte v menších dávkach zo vzdialenosti 25 – 30 cm.

Kompletné zloženie

ALCOHOL DENAT. (SD-ALCOHOL 40-B), DIMETHYL ETHER, OCTYLACRYLAMIDE/ACRYLATES/BUTYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, FRAGRANCE (PARFUM), PHENYL TRIMETHICONE, PEG/PPG-17/18 DIMETHICONE, TRIETHYL CITRATE, T-BUTYL ALCOHOL, PENTAERYTHRITYL TETRACAPRYLATE/TETRACAPRATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, WATER (AQUA/EAU), AMP-ISOSTEAROYL HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, QUATERNIUM-52, DENATONIUM BENZOATE, BHT. Za zloženie výrobku zodpovedá výrobca. Z dôvodu prípadných zmien odporúčame kontrolovať zloženie výrobku priamo na jeho obale.
Celý text

Vlastnosti

Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
fixácia, spevnenie
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy
Stupeň fixácie
stredná fixácia

O značke TIGI

Kozmetika TIGI | Spoločnosť TIGI založili v roku 1986 štyria bratia Mascolovci – potomkovia slávneho talianskeho kaderníka Franca Mascolo, medzi ktorého stálych zákazníkov patrili aj legendárne herečky Sophia Loren a Gina Lollobrigida. Toni, Guy, Bruno a Anthony kráčali v šľapajach svojho otca a v podstate z ničoho vybudovali prestížnu sieť kaderníckych salónov Toni & Guy. Tá má dnes viac než 420 pobočiek v 42 krajinách po celom svete.
Výnimočnosť produktov TIGI teda spočíva najmä v tom, že sú navrhované profesionálnymi vlasovými stylistami pre potreby iných profesionálnych vlasových stylistov. S tým súvisí aj skutočnosť, že TIGI Creative Team každý rok vymýšľa nové kolekcie účesov, určené výhradne na propagáciu troch kľúčových radov tejto exkluzívnej značky – Bed Head, S-Factor a Catwalk.
Práve posledná spomínaná predstavuje pomyselný most spájajúci svety krásnych vlasov a špičkovej módy. Bola to hlavne spolupráca s mladým britským návrhárom Christopherom Kaneom, čo Catwalk posunulo na ďalšiu, ešte vyššiu úroveň. Vďaka tomu teraz kaderníci dokážu uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov túžiacich po vizáži filmových či hudobných hviezd. Nie je bez zaujímavosti, že vôňa kozmetiky TIGI Catwalk je inšpirovaná exkluzívnymi parfémami.
Pri výrobe šampónov, kondicionérov, modelovacích pást a ďalších výrobkov TIGI sa často používajú pomerne netradičné ingrediencie. Napríklad autori kolekcie Catwalk Curlesque na základe poznatkov modernej biológie vytvorili tzv. Catwalk Aquacomplex – unikátny „koktail“ z uhorkovej vody a výťažkov z rôznych druhov rias, chalúh aj morského fenikla. Ten sa krátko po svojom uvedení do predaja stal hitom medzi ženami, ktoré nosia vlnité, prípadne kučeravé vlasy. Samostatnú zmienku si zaslúžia takisto luxusné prísady ako kašmír, šampanské alebo perly, nachádzajúce sa v prípravkoch línie S-Factor.
Značka TIGI iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať skvele, ale nemajú chuť tráviť hodiny svojho voľného času v salónoch krásy, hľadajú prvotriednu kvalitu za rozumné ceny, sú hraví, baví ich robiť si kreatívne účesy a vyberajú predovšetkým očami (podľa dizajnu a farby balenia ).  

Recenzie TIGI Bed Head Masterpiece12