TOP 10 niche parfemov - Vianoce 2015

Parfémy pre ženy

Montale - Roses Musk - má rada čisto voňajúce parfémy. Vôňu, ktorou nikoho neurazí, ktorá len vyzdvihne jej ženskosť. Ružu považuje za symbol čistoty, ženskosti a je to jej najobľúbenejší kvet. Hľadá parfém, ktorý by podtrhol jej ženskosť.

Amouage - Honour Woman - biela farba ju vystihuje. Miluje vôňu bielych kvetov a najmä vôňu gardénie, tuberózy a jazmínu. Miluje, keď sú tieto kvety podmaňujúco sladké. Vie oceniť kvalitu a originalitu vône. Hľadá parfém, ktorý sa dá nosiť po celý rok.

Escentric Molecules - Molecule 01 - rada sa nechá prekvapiť a nebráni sa dobrodružstvám. Impulzívnosť je jej vlastná. Nepotrebuje za každú cenu na seba upozorňovať, avšak kompliment ju určite poteší. Kvety nepovažuje za jediný symbol definujúci ženskosť. Miluje jemnú vôňu dreva.

Montale - Pure Gold - kombinácia ovocnej a kvetinovej vône je pre ňu podmaňujúca. Vidí a predovšetkým v nej cíti stelesnenie romantickosti, nostalgickej spomienky na svoj prvý parfém. Vie oceniť, ak parfém dokáže premostiť spomienky s dneškom, detstvo s dospelosťou, hravosť s decentnosťou. Túži, aby jej parfém tento kaleidoskop protikladov opäť a opäť pripomínal...

Serge Lutens - Chergui - miluje orientálky. Najmä pre ich hĺbku a komplexnosť - sú presne ako jej duša s mnohými zákutiami. A zároveň má rada sladké vône. Vie oceniť vkus a francúzsky šarm. Nebojí sa nosiť vône s charakterom, no zároveň i plné zmyselnoti a jemnosti. Jej srdce je teplé a vie zahriať - presne ako tento parfém.


Parfémy pre mužov

Mancera - Cedrat Boise - vyrastal na typicky mužských citrusových vôňach, ktoré miluje. Teraz to však - už ako muž - potrebuje posunúť ďalej. Hľadá mužnú vôňu, ktorá pohladí jeho ego. Miluje, keď si ho ženy všímajú - aj vďaka vôni. Hľadá parfém, ktorý ho bude definovať ako v práci, tak aj v telocvični, alebo aj keď bude len tak ležérne oblečený.

Amouage - Reflection Man - je tak trochu na sladké. Chce voňat čistotou, takmer akoby práve vyšiel zo sprchy. Nebojí sa jemnej púdrovitosti v parféme. A vôňa sladkého jazmínu mu vôbec neprekáža. Chce voňať sofistikovane, luxusne a nebojí sa na seba upriamiť pozornosť.

Creed - Aventus - alfa muž. Vodca. Dobyvateľ. Hľadá jedinečnú pánsku vôňu, ktorá by len vyzdvihovala jeho mužné kvality. Inklinuje k čistým, jemne ovocným vôňam, ktoré však v sebe ukrývajú aj hĺbku a mysterióznosť.

Escentric Molecules - Molecule 01 - rád sa nechá prekvapiť a je otvorený dobrodružstvám. Impulzívnosť je mu vlastná. Nepotrebuje za každú cenu na seba upozorňovať, avšak kompliment ho určite poteší. V minimalizme vie nájsť pôvab. Miluje jemnú vôňu dreva. Hľadá parfém, ktorý je plný protikladov.

Comme Des Garcons - Wonderwood - je zamilovaný do vône dreva. Považuje to za symbol mužnosti. Nemá potrebu na seba za každú cenu upozorňovať. V striedmosti nachádza potešenie. Drevo je pre neho taktiež symbolom hĺbky - presne ako jeho povaha. Je rozvážny, má svoje hodnoty, je usadený. To ho napĺňa.

celý text skryť text