Prejsť na hlavný obsah

TOP 10 niche vôní pre dámy

Serge Lutens - Chergui EDP - unisex - miluje orientálne vône. Najmä pre ich hĺbku a komplexnosť. Sú presne ako jej duša - s mnohými zákutiami. A zároveň má rada sladké vône. Vie oceniť vkus a francúzsky šarm. Nebojí sa nosiť vône s charakterom, no zároveň i plné zmyselnoti a jemnosti.

Escentric Molecules - Molecule 01 EDT - unisex - rada sa nechá prekvapiť a nebráni sa dobrodružstvám. Impulzívnosť je jej vlastná. Nepotrebuje za každú cenu na seba upozorňovať, avšak kompliment ju určite poteší. Kvety nepovažuje za jediný symbol definujúci ženskosť. Miluje jemnú vôňu dreva.

Montale - Intense Cafe EDP - unisex - výrazné vône jej sedia. Miluje, keď sa vo vôni spája vyzývavosť s priateľskosťou. Podmaňujúca aróma kávy, spolu s vanilkou a ružou jej dokáže vylúdiť úsmev na tvári. A samozrejme francúzska parfumérska kvalita.

Juliette Has a Gun - Lady Vengeance EDP - pre ženy - hlboká a podmaňujúca vôňa ruže je pre ňu osudovou. Uprednostňuje opulentnú, temnú a zmyselnú ružu pred čistou a predvídateľnou. Rada si večer vyjde von na večeru, či do divadla.

Montale - Roses Musk EDP - pre ženy - má rada čisto voňajúce parfémy. Vôňu, ktorou nikoho neurazí, ktorá len vyzdvihne jej ženskosť. Ružu považuje za symbol čistoty, ženskosti a je to jej najobľúbenejší kvet. Hľadá parfém, ktorý by podčiarkol jej ženskosť.

Mancera - Roses Vanille EDP - pre ženy - miluje sladké a dlhotrvajúce vône. Kombinácia vanilky a ruže je pre ňu priam božská. V parféme chce nájsť predovšetkým hravosť a bezstarostnosť.

Creed - Love in White EDP - pre ženy - čisté a púdrovité vône zbožňuje. Hľadá jemný a priateľský parfém na každodenné nosenie. Potrpí si na absolutnej kvalite. Nepotrebuje na seba upozorňovať za každú cenu. Chce len pekne voniať.

Montale - Pure Gold EDP - pre ženy - kombinácia ovocnej a kvetinovej vône je pre ňu podmaňujúca. Vidí a predovšetkým v nej cíti stelesnenie romantickosti, nostalgickej spomienky na svoj prvý parfém. Vie oceniť, ak parfém dokáže premostiť spomienky s dneškom, detstvo s dospelosťou, hravosť s decentnosťou. Túži, aby jej parfém tento kaleidoskop protikladov opäť a opäť pripomínal...

Serge Lutens - Ambre Sultan EDP - pre ženy - z ľahkých kvetinových a citrusových vôní už dávno vyrástla. Je náročná - vo vôni potrebuje cítiť ohromujúcu komplexnosť, rozmanitosť, orientálnosť. Hľadá hlboký a hrejivý parfém na chladnejšie mesiace.

Montale - Dark Purple EDP - pre ženy - miluje ružu, no hľadá niečo originálne a nové. Kombinácia príjemnej vône slivky spolu s ružou, by túto náročnú úlohu mohli splniť. Potrpí si na tom, aby jej vôňa bola originálna.

celý text skryť text