Prejsť na hlavný obsah

TOP 10 niche vôní pre pánov

Amouage - Interlude Men EDP - pre mužov - teplá, mnohovrstevná a opuletná vôňa na chladné mesiace. Použitie kadidla, ambry a kože je príkladné a typické pre ománsku značku Amouage. Pre skutočných fajnšmekrov.

Escentric Molecules - Molecule 01 EDT - unisex - rád sa nechá prekvapiť a je otvorený dobrodružstvám. Impulzívnosť je mu vlastná. Nepotrebuje za každú cenu na seba upozorňovať, avšak kompliment ho určite poteší. V minimalizme vie nájsť pôvab. Miluje jemnú vôňu dreva.

Montale - Black Aoud EDP - pre mužov - strhujúca a odvážna vôňa pre mužov, ktorí sa neboja vykročiť do neprebádaných teritórií. Exkvizitné spracovanie témy ruže a dreva oud. Kombinácia, ktorá bude len a len strhávať pozornosť okolia.

Comme Des Garcons Miniatures Collection SET I. - Wonderwood (Men) 9 ml + Amazingreen (Unisex) 9 ml + 2 (Unisex) 9 ml - rád sa rozhoduje sám. Tak prečo neponechať výber na neho. Trojica miniatúr ponecháva dostatočný priestor na rozhodovanie sa a nájdenie si skutočného favorita. (Každá z vôní je dostupná i vo veľkom balení a dá sa kúpiť osobitne.)

Creed - Aventus EDP - pre mužov - alfa muž. Vodca. Dobyvateľ. Hľadá jedinečnú pánsku vôňu, ktorá by len vyzdvihovala jeho mužné kvality. Inklinuje k čistým, jemne ovocným vôňam, ktoré však v sebe ukrývajú aj hĺbku a mysterióznosť.

Amouage - Epic EDP - pre mužov - epická, stále sa meniaca vôňa si nájde fanúšikov najmä medzi mužmi, ktori milujú korenisté a drevité vône. Orientálna rozprávka, v ktorej sa vynára stále nová a nová prekvapujúca kapitola...

Penhaligon's - Sartorial EDT - pre mužov - vôňa levandule v ňom okamžite evokuje predstavu ideálnej mužskej vône. Majstrovská re-interpretácia klasickej mužskej vône. S použitím tých najlepších niche ingrediencií.

Montale - Red Vetyver EDP - pre mužov - imponujú mu predovšetkým korenisté vône. Zemitosť a drevitosť doplnené korením sú pre neho symbolom typickej mužskej vône. Bohatá a jednoznačne definovaná mužská vôňa, ktorú ženy na mužoch milujú...

Mancera - Cedrat Boise EDP - unisex - vyrastal na typicky mužských citrusových vôňach, ktoré miluje. Teraz to však - už ako muž - potrebuje posunúť ďalej. Hľadá mužnú vôňu, ktorá pohladí jeho ego. Miluje, keď si ho ženy všímajú - aj vďaka vôni. Hľadá parfém, ktorý ho bude definovať ako v práci, tak aj v telocvični, alebo aj keď bude len tak ležérne oblečený.

Caron - Yatagan EDT - pre mužov - výrazna a typicky maskulinná vôňa od vychytenej francuzskej niche značky Caron, ktorá už desaťročia dobíja srdcia tak mužov ako i žien. Veľmi zmyselná animalická ingrediencia v podobe kastorea, spolu s vôňou dreva vytvára mužskú vôňu plnú charakteru.

celý text skryť text