TOP 5 parfémov pre muža

Mancera - Cedrat Boise - vyrastal na typicky mužských citrusových vôňach, ktoré miluje. Teraz to však - už ako muž - potrebuje posunúť ďalej. Hľadá mužnú vôňu, ktorá pohladí jeho ego. Miluje, keď si ho ženy všímajú - aj vďaka vôni. Hľadá parfém, ktorý ho bude definovať ako v práci, tak aj v telocvični, alebo aj keď bude len tak ležérne oblečený.

Amouage - Reflection Man - je tak trochu na sladké. Chce voňat čistotou, takmer akoby práve vyšiel zo sprchy. Nebojí sa jemnej púdrovitosti v parféme. A vôňa sladkého jazmínu mu vôbec neprekáža. Chce voňať sofistikovane, luxusne a nebojí sa na seba upriamiť pozornosť.

Creed - Aventus - alfa muž. Vodca. Dobyvateľ. Hľadá jedinečnú pánsku vôňu, ktorá by len vyzdvihovala jeho mužné kvality. Inklinuje k čistým, jemne ovocným vôňam, ktoré však v sebe ukrývajú aj hĺbku a mysterióznosť.

Escentric Molecules - Molecule 01 - rád sa nechá prekvapiť a je otvorený dobrodružstvám. Impulzívnosť je mu vlastná. Nepotrebuje za každú cenu na seba upozorňovať, avšak kompliment ho určite poteší. V minimalizme vie nájsť pôvab. Miluje jemnú vôňu dreva. Hľadá parfém, ktorý je plný protikladov.

Comme Des Garcons - Wonderwood - je zamilovaný do vône dreva. Považuje to za symbol mužnosti. Nemá potrebu na seba za každú cenu upozorňovať. V striedmosti nachádza potešenie. Drevo je pre neho taktiež symbolom hĺbky - presne ako jeho povaha. Je rozvážny, má svoje hodnoty, je usadený. To ho napĺňa.

Otvoriť filter Zbaliť filter

notino baliky

Menu

volajte 02 205 702 50 dnes sme tu pre Vás až do 22:00 hod