TOP 5 parfémov pre muža

   Mancera - Cedrat Boise - vyrastal na typicky mužských citrusových vôňach, ktoré miluje. Teraz to však - už ako muž - potrebuje posunúť ďalej. Hľadá mužnú vôňu, ktorá pohladí jeho ego. Miluje, keď si ho ženy všímajú - aj vďaka vôni. Hľadá parfém, ktorý ho bude definovať ako v práci, tak aj v telocvični, alebo aj keď bude len tak ležérne oblečený.

   Amouage - Reflection Man - je tak trochu na sladké. Chce voňat čistotou, takmer akoby práve vyšiel zo sprchy. Nebojí sa jemnej púdrovitosti v parféme. A vôňa sladkého jazmínu mu vôbec neprekáža. Chce voňať sofistikovane, luxusne a nebojí sa na seba upriamiť pozornosť.

   Creed - Aventus - alfa muž. Vodca. Dobyvateľ. Hľadá jedinečnú pánsku vôňu, ktorá by len vyzdvihovala jeho mužné kvality. Inklinuje k čistým, jemne ovocným vôňam, ktoré však v sebe ukrývajú aj hĺbku a mysterióznosť.

   Escentric Molecules - Molecule 01 - rád sa nechá prekvapiť a je otvorený dobrodružstvám. Impulzívnosť je mu vlastná. Nepotrebuje za každú cenu na seba upozorňovať, avšak kompliment ho určite poteší. V minimalizme vie nájsť pôvab. Miluje jemnú vôňu dreva. Hľadá parfém, ktorý je plný protikladov.

   Comme Des Garcons - Wonderwood - je zamilovaný do vône dreva. Považuje to za symbol mužnosti. Nemá potrebu na seba za každú cenu upozorňovať. V striedmosti nachádza potešenie. Drevo je pre neho taktiež symbolom hĺbky - presne ako jeho povaha. Je rozvážny, má svoje hodnoty, je usadený. To ho napĺňa.

   Otvoriť filter Zbaliť filter

   New me

   Menu

   volajte 02 205 702 50