TOP 5 parfémov pre ženu

Montale - Roses Musk - má rada čisto voňajúce parfémy. Vôňu, ktorou nikoho neurazí, ktorá len vyzdvihne jej ženskosť. Ružu považuje za symbol čistoty, ženskosti a je to jej najobľúbenejší kvet. Hľadá parfém, ktorý by podtrhol jej ženskosť.

Amouage - Honour Woman - biela farba ju vystihuje. Miluje vôňu bielych kvetov a najmä vôňu gardénie, tuberózy a jazmínu. Miluje, keď sú tieto kvety podmaňujúco sladké. Vie oceniť kvalitu a originalitu vône. Hľadá parfém, ktorý sa dá nosiť po celý rok.

Escentric Molecules - Molecule 01 - rada sa nechá prekvapiť a nebráni sa dobrodružstvám. Impulzívnosť je jej vlastná. Nepotrebuje za každú cenu na seba upozorňovať, avšak kompliment ju určite poteší. Kvety nepovažuje za jediný symbol definujúci ženskosť. Miluje jemnú vôňu dreva.

Montale - Pure Gold - kombinácia ovocnej a kvetinovej vône je pre ňu podmaňujúca. Vidí a predovšetkým v nej cíti stelesnenie romantickosti, nostalgickej spomienky na svoj prvý parfém. Vie oceniť, ak parfém dokáže premostiť spomienky s dneškom, detstvo s dospelosťou, hravosť s decentnosťou. Túži, aby jej parfém tento kaleidoskop protikladov opäť a opäť pripomínal...

Serge Lutens - Chergui - miluje orientálky. Najmä pre ich hĺbku a komplexnosť - sú presne ako jej duša s mnohými zákutiami. A zároveň má rada sladké vône. Vie oceniť vkus a francúzsky šarm. Nebojí sa nosiť vône s charakterom, no zároveň i plné zmyselnoti a jemnosti. Jej srdce je teplé a vie zahriať - presne ako tento parfém.

celý text skryť text