Tweezerman Studio Collection

kozmetická sada I.

Tweezerman Studio Collection kozmetická sada I.
Tweezerman Studio Collection kozmetická sada I.
kozmetická sada I.

Kód: TWZ0741 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: klieštiky na nechty mini + pilník na nechty mini + zastrihávač nechtovej kožičky mini + obojstranný zatlačovač nechtovej kožičky mini

Tweezerman Studio Collection
kozmetická sada I.

Vlastnosti

Typ sady
kozmetická sada

O značke Tweezerman

Značka Tweezerman ponúka jedinečné kozmetické pomôcky, ktoré vám významne uľahčia každodennú starostlivosť o vašu krásu! Túžite po dokonale upravenom obočí, perfektne čistej pleti alebo po kvalitnej manikúre? Spoľahnúť sa môžete na kozmetické pomôcky Tweezerman, ktoré s obľubou používajú milióny žien po celom svete! Túto excelentnú newyorskú značku odporúčajú profesionálny vizážisti populárnych celebrít aj modeliek!
Americká značka Tweezerman bola úspešne uvedená na trh už v roku 1980. Medzi najobľúbenejšie produkty tejto firmy patria najmä legendárna pinzeta Tweezerman Slant, ktorá má šikmý hrot pre dokonalú presnosť. Táto pinzeta už 12 krát za sebou získala prestížne ocenenie amerického časopisu Allure "Best of Beauty" v kategórii pinziet a bola uvedená do Siene slávy Allure. Všetky kozmetické pomôcky Tweezerman sú vyrábané z vysoko kvalitnej nerezovej ocele a ručne brúsené. Značka Tweezerman na svojich výrobkoch neustále pracuje a prináša zákazníkom nové inovácie.