UriageETU Thermal Water termálna voda

4×
Uriage ETU Thermal Water termálna voda
Uriage ETU Thermal Water termálna voda
300 ml
11,50

Na sklade | Kód: URI1083
1
Večerné doručenie
pondelok 24. 1. 2022
Osobný odber
nedeľa 23. 1. 2022

Využite koncentrovanú ochrannú silu vody z francúzskych Álp. Termálna voda Uriage získaná priamo nad prameňom v nadmorskej výške 1 600 metrov predstavuje bohatý zdroj minerálov a je vhodná pre celú rodinu. Výborne pleť hydratuje, upokojuje ju pri podráždení a posilňuje prirodzenú kožnú bariéru.

Termálnu vodu môžete používať na každodennú hydratáciu pleti alebo ako príjemné osvieženie po športe. Je vhodná aj na čerstvo oholenú pokožku či po depilácii a navyše pomáha fixovať make-up.

Vlastnosti:

  • až 8 hodín ideálne hydratuje pleť
  • dodáva pleti množstvo minerálnych látok
  • podporuje obnovu prirodzenej kožnej bariéry
  • pomáha fixovať make-up, osviežuje po športe
  • dá sa použiť na čerstvo oholenú či podráždenú pokožku
  • vhodná na starostlivosť o pokožku aj pri prejavoch ekzému

Zloženie:

  • 100 % termálna voda – hydratuje a celkovo posilňuje pleť

Ako aplikovať:
Termálnu vodu Uriage Eau Thermale nastriekajte na pleť alebo pokožku a nechajte vstrebať.

Kompletné zloženie

AQUA (WATER, EAU), NITROGEN. Za zloženie výrobku zodpovedá výrobca. Z dôvodu prípadných zmien odporúčame kontrolovať zloženie výrobku priamo na jeho obale.
Celý text

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Účinok
upokojenie

Uriage – blahodarné účinky termálnej vody. Uriage, francúzska značka výrobkov pre dokonalú starostlivosť aj o tú najnáročnejšiu pleť, bola založená v roku 1992. Jej korene však siahajú oveľa ďalej. Prameň termálnej vody Uriage, hlavnej devízy značky, bol objavený pred dvetisíc rokmi...
Termálna voda Uriage, ktorá sa rodí v samotnom srdci Álp, neďaleko francúzskeho mesta Grenoble, je už po stáročia známa svojimi unikátnymi liečivými účinkami. Je z bakteriologického hľadiska úplne čistá, prirodzene bohatá na minerálne látky a stopové prvky a jej vyvážené zloženie je v dokonalej harmónii s pokožkou, ktorú posilňuje, chráni, hydratuje a upokojuje.
Dermatokozmetické prípravky založené na termálnej vode Uriage kombinujú jej blahodarné účinky s inovatívnymi postupmi a patentovanými účinnými látkami. Spoločnosť Laboratoires dermatologiques d'Uriage vyvíja svoje produkty v spolupráci s dermatológmi a farmaceutmi z celého sveta. Všetky spĺňajú prísne kritériá a farmaceutické normy, sú hypoalergénne, nespôsobujú tvorbu komedónov a neobsahujú žiadne parabény. Hodia sa tak na starostlivosť aj o tú najcitlivejšiu pokožku.
Výrobky Uriage, dostupné dnes vo viac než 70 krajinách sveta, sú vhodné pre všetky typy pleti bez rozdielu veku. Ich veľmi bohatá ponuka zahŕňa nielen prípravky na starostlivosť o pleť a celé telo, ale okrem iného aj starostlivosť o vlasy a ochranu proti slnku. Vďaka biotechnologickému výskumu obsahujú produkty značky Uriage celý rad zvlášť inovatívnych patentovaných účinných látok.
Značka Uriage vám prináša prostriedky pre krásu prameniace z majestátnych Álp a dovedené do dokonalosti vedeckým prístupom a zodpovednou kontrolou kvality.