Prejsť na hlavný obsah
Usui Konjakové vlasové rezance konjakové cestoviny
Usui Konjakové vlasové rezance konjakové cestoviny
Neobsahuje žiadne ingrediencie živočíšneho pôvodu.
Vegan
Špecifiká a obmedzeniavegan, bez lepku, bez pridaného cukru

Konjakové vlasové nudle v náleve je zdravou alternatívou bežnch príloh. Obsiahnutá vláknina glukomanan prispieva k zníženiu hmotnosti a k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Konjaková ryža v náleve má minimálnu energetickú hodnotu a neobsahuje sacharidy, soľ ani tuk. Vďaka svojmu zloženiu je teda ideálnou súčasťou redukčného jedálnička a hodí sa taktiež pre jedincov so špeciálnymi výživovými potrebami ako sú vegáni, vegetariáni, celiatici, diabetici alebo jedinci s intoleranciou na laktózu.

  • bez sacharidov, umelých konzervantov a zbytočných aditív
  • pomáha udržať normálnu hladinu cholesterolu
  • podporujú chudnutie

Konjakové vlasové nudle v náleve sa nevarí, je pripravená na okamžitú konzumáciu. Má neutrálnu chuť a je výborným zdrojom vlákniny, ktorá je veľmi prospešná pre zažívanie.

Odporúčaný spôsob prípravy:
Konjaková príloha je balená vo vodnom náleve, ktorý vydáva typickú arómu. Nálev z konjakovej prílohy vylejte a dôkladne ju prepláchnite vodou. Potom je pripravená na konzumáciu. Konjakovú prílohu môžete variť, restovať i piecť. 

Upozornenie:
Konzumáciu konjakových cestovín neodporúčame ľudďom, ktorí majú problémy so zažívaním, chronickým ochorením čriev či Crohnovou chorobou. Vysoký obsah vlákniny glukomanan, ktorá je bežne ľudskému organizmu veľmi prospešná, by mohla u ľudí s týmto ochorením vyvolať ťažkosti. Ak si nie ste istí, či váš zdravotný stav umožňuje konzumáciu konjakových príloh, vždy konzultujte ich užívanie so svojím lekárom.

Spôsob prípravy/užitia (dávkovanie):

  • Po otvorení spotrebujte do 2 dní. 

UsuiKonjakové vlasové rezance konjakové cestoviny

270 g
2,10

Na sklade | 0,78 / 100 g, vr. DPH | Kód: KTM00132
1
Večerné doručenie
štvrtok 30. 5. 2024
Osobný odber
štvrtok 30. 5. 2024