Vademecum Juniorzubná pasta pre deti od narodenia s jahodovou príchuťou

Vademecum Junior zubná pasta pre deti od narodenia s jahodovou príchuťou
Vademecum Junior zubná pasta pre deti od narodenia s jahodovou príchuťou
50 ml

Kód: VAD1408 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Popis produktu Vademecum Junior

Zubná pasta Vademecum Junior dokonale čistí detské zuby a udržuje ich biele a zdravé.

Vlastnosti:

  • zabraňuje vzniku zubných kazov
  • posilňuje zuby
  • príjemne chutí

Použitie:
Je vhodné používať pastu aspoň 2× denne, ráno a večer alebo aj po každom jedle. Po použití pasty ústa dôkladne vypláchnite.

O značke Vademecum

Značka Vademecum vám každý deň zaistí kvalitnú ústnu hygienu a dodá vašim zubom všetko potrebné pre ich zdravie a krásu. Pre váš oslnivý úsmev vám Vademecum ponúka zubné pasty s bieliacim účinkom, zubné pasty na citlivé zuby, zubné pasty pre deti a špeciálne ústne vody, ktoré chránia nielen zuby pred zubným kazom, ale tiež majú blahodarný vplyv na zdravie ďasien. Prípravky pre ústnu hygienu Vademecum sú vyrábané na základe najnovších vedeckých poznatkov a obsahujú prírodné ingrediencie, ktoré poskytujú zubom aj ďasnám účinnú ochranu a starostlivosť.
Značka Vademecum vznikla v roku 1897 vo Švédsku a je najstaršou značkou medzi produktami ústnej hygieny patriacou pod firmu Henkel. V päťdesiatych rokoch boli produkty Vademecum prezentované na trhu v západnej Európy a na základe veľkého úspechu boli v roku 1994 predstavené aj v krajinách strednej a východnej Európy. Dnes je značka Vademecum rozšírená po celej Európe.

Recenzie Vademecum Junior