Versace Bright Crystaldarčeková sada XVIII.

Versace Bright Crystal darčeková sada XVIII.
Versace Bright Crystal darčeková sada XVIII.
toaletná voda 50 ml + telové mlieko 50 ml + toaletná voda 10 ml

Kód: VER2221 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

toaletná voda 50 ml + telové mlieko 50 ml + sprchový gel 50 ml

  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Versace Bright Crystal
Zloženie

Toaletná voda Versace Bright Crystal je ovocno-kvetinová vôňa s ľahkým nádychom pižma. Spočiatku ucítite sviežosť vďaka akcentom citrusových plodov, potom prechádza do vône ľahko sladšej s tónmi pivonky či magnólie. Prílišnú sladkosť však vyvažujú akordy lotosového kvetu.

Výsledná vôňa je jemná a čistá, ale zároveň pôsobí veľmi žensky až zmyselne. Toaletná voda Versace Bright Crystal sa hodí predovšetkým pre letné mesiace. Jej kvetinovú vôňu si ale môžete užívať po celý rok ako pripomienku romantických letných večerov. Vhodná je pre celodenné nosenie i výnimočné okamihy.

Zloženie

Druh vône
kvetinová, ovocná
Typ sady
darčeková sada

O značke Versace

Parfémy Versace | Versace založil módnu značku Versace až v roku 1978. Mladý Gianni Versace - pochádzajúci z jednej z najchudobnejších oblastí južného Talianska - bol od začiatku veľmi progresívny a výstredný. Približne od 80. rokov obliekol, ozdobil a navoňal peknú radu celebrít, ktoré jeho moderné nápady a priamo chorobnú snahu o kontrast veľmi dobre počuli. Homosexuálne orientovaný Versace sa rýchlo vypracoval v charizmatickú a možno až príliš známu osobnosť, dávno prerastajúcu rámec módy. Niekdajší chudobný chlapec z Kalábrie sa razom pohyboval po celom svete, predtým ako ho psychicky aj fyzicky ochromila rakovina. Čoskoro nato Versace zomrel násilnou smrťou, pričom motív šialeného zabijaka nebol dodnes uspokojivo vysvetlený. Podarilo sa mu zlikvidovať populárneho človeka, nie však jeho meno - značka Versace, teraz v rukách Gianniho príbuzných, momentálne reprezentovaná parfémami Versace pour Homme alebo Versace Bright Crystal, zostáva veľmi módna dodnes. Versace aktuálne funguje v 81 oficiálnych predajniach v mnohých krajinách sveta, vy si ich môžete objednať z tepla domova.

Recenzie Versace Bright Crystal

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!