Vespa For Himdeodorant s rozprašovačom pre mužov

Vespa For Him deodorant s rozprašovačom pre mužov 75 ml
Vespa For Him deodorant s rozprašovačom pre mužov 75 ml
75 ml

Kód: VSP0094 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Vespa For Him

Dezodorant s rozprašovačom Vespa For Him vám dodá sviežosť a potrebnú energiu. Pri použití v kombinácii s vôňou z rovnakého radu pomáha udržať jej intenzitu v priebehu celého dňa.

O značke Vespa

Talianske parfumy Vespa sú symbolom elegancie, kreativity a pravého talianskeho spôsobu života. Značka sa nechala inšpirovať legendárnym talianskym skútrom Vespa, ktorý je dokonalým zosobnením svojrázneho ducha a nespútanosti. S parfumami Vespa si tak budete môcť svojimi čuchovými bunkami kedykoľvek pripomenúť pocity slobody a pohody na slnečnej talianskej riviére.
Exkluzívne parfumy Vespa sú plné radosti zo života a môžete si byť tiež istí, že vám dodajú pravý taliansky šmrnc! Vyrobené sú z tých najkvalitnejších esencií, ktoré sú k sebe starostlivo zvolené tak, aby dali vzniknúť skutočne originálnej aróme. Parfumom Vespa nechýba temperament ani romantické tóny. Intenzívna vôňa a dlhodobá výdrž parfumov Vespa vás nadchne. Vašu obľúbenú vôňu si tak budete môcť vychutnávať na každom vašom kroku. Vyskúšajte a zažite pravú taliansku radosť zo života s jedinečnými parfumami Vespa!

Recenzie Vespa For Him

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!