Vichy W39 GWP Hyalu Mask + Micelárka Vichy W39 GWP Hyalu Mask + Micelárka
Vichy W39 GWP Čisticí Gel Na Ruce 50 mlVichy W39 GWP Čisticí Gel Na Ruce 50 ml
Vichy Long term coronaVichy Long term corona
Vichy Collagen Specialist Vichy Collagen Specialist
Vichy Dercos obecný 2020Vichy Dercos obecný 2020
Vichy NeovadiolVichy Neovadiol

O značke Vichy

Dermatokozmetika Vichy je synonymom pre kvalitu v starostlivosti o pleť. Je navrhnutá tak, aby sa starala o všetky druhy pleti a pokožky a to i tej najviac citlivej.

 

Produkty z radov Vichy prispievajú k viditeľným výsledkom pomocou kombinácie aktívnych látok s mineralizovanou termálnou vodou z Vichy, ktorá je uznávaná hlavne pre vysoký obsah minerálov s upokojujúcimi, posilňujúcimi a regeneračnými vlastnosťami. O skvelých účinkoch vody z Vichy sa vedelo po celé storočia. Rimania dokonca zasvätili tento vzácny prameň bohyni krásy.
Značka Vichy je typickým predstaviteľom maximálne úspešného zblíženia kozmetiky a medicíny. Vynikajúca znášanlivosť, preukázateľná účinnosť, receptúry založené na najnovších výskumoch, dodržovanie etických noriem pri výrobe – to sú rozpoznávacie znaky dermatokozmetiky Vichy.
Vichy pomáha ženám po celom svete v každodennej starostlivosti o pleť a pokožku. Poslaním laboratórií Vichy je vyvíjať kompletné rady kozmetiky pre skutočne všetky typy pleti. V portfóliu tejto dermatokozmetickej značky nájdete všetko pre perfektnú každodennú starostlivosť celej rodiny. Vichy má odpoveď na každú vašu požiadavku.

celý text skryť text

Máte vybrané

  • Vichy
  • Liftactiv
  • Collagen Specialist
  • Hyalu Mask
Filter