VichyAqualia Thermal Rich kozmetická sada VII.

Vichy Aqualia Thermal Rich kozmetická sada VII.
Vichy Aqualia Thermal Rich kozmetická sada VII.
kozmetická sada VII.

Kód: VCH1146 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: Vichy Aqualia Thermal Riche Hydratačná starostlivosť 50 ml + Očný roll-on 15 ml + Purete Thermal Micelárna voda 3v1 200 ml + Kozmetická taška 20x9x11,5 cm

Darček pre vás
Objednajte produkty Vichy nad 40 € a zadarmo získate kozmetickú taštičku s mini produktmi v hodnote 17 €.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Vlastnosti

Typ pleti
suchá
Typ sady
darčeková sada

O značke Vichy

Dermatokozmetika Vichy je synonymom pre kvalitu v starostlivosti o pleť. Je navrhnutá tak, aby sa starala o všetky druhy pleti a pokožky a to i tej najviac citlivej. Produkty z radov Vichy prispievajú k viditeľným výsledkom pomocou kombinácie aktívnych látok s mineralizovanou termálnou vodou z Vichy, ktorá je uznávaná hlavne pre vysoký obsah minerálov s upokojujúcimi, posilňujúcimi a regeneračnými vlastnosťami. O skvelých účinkoch vody z Vichy sa vedelo po celé storočia. Rimania dokonca zasvätili tento vzácny prameň bohyni krásy.

Značka Vichy je typickým predstaviteľom maximálne úspešného zblíženia kozmetiky a medicíny. Vynikajúca znášanlivosť, preukázateľná účinnosť, receptúry založené na najnovších výskumoch, dodržovanie etických noriem pri výrobe – to sú rozpoznávacie znaky dermatokozmetiky Vichy.

Vichy pomáha ženám po celom svete v každodennej starostlivosti o pleť a pokožku. Poslaním laboratórií Vichy je vyvíjať kompletné rady kozmetiky pre skutočne všetky typy pleti. V portfóliu tejto dermatokozmetickej značky nájdete všetko pre perfektnú každodennú starostlivosť celej rodiny. Vichy má odpoveď na každú vašu požiadavku.

Recenzie Vichy Aqualia Thermal Rich