Vichy Aqualia Thermal Lightdarčeková sada I. pre ženy

1×
Vichy Aqualia Thermal Light darčeková sada I. pre ženy
Vichy Aqualia Thermal Light darčeková sada I. pre ženy

Kód: VCH08023 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Minéral 89 posilňujúci a vypĺňajúci Hyaluron-Booster 4 ml + Mineral Masks rozjasňujúca pleťová peelingová maska 15 ml + Aqualia Thermal Light ľahký hydratačný krém pre normálnu až zmiešanú citlivú pleť 50 ml

Popis produktu Vichy Aqualia Thermal Light
Vlastnosti

Všetko pre krásne vyzerajúcu pleť v jednom balení. Kozmetická sada Vichy Aqualia Thermal Light urobí radosť vám alebo ako darček poteší vašich blízkych.

Vlastnosti:

  • produkty pre hĺbkovú a výživu a hydratáciu
  • na rozjasnenie a revitalizáciu pleti
  • pre obnovu pevnosti pleti
  • na omladenie zrelej pleti
  • krásne zabalené/darčekové balenie

Použitie:
Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Účinok
hydratácia, proti starnutiu, rozjasnenie, lifting, regenerácia, výživa, proti tmavým kruhom, zjednotenie, obnova hutnosti
Typ sady
darčeková sada
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Kedy používať
na deň aj noc

O značke Vichy

Dermatokozmetika Vichy je synonymom pre kvalitu v starostlivosti o pleť. Je navrhnutá tak, aby sa starala o všetky druhy pleti a pokožky a to i tej najviac citlivej. Produkty z radov Vichy prispievajú k viditeľným výsledkom pomocou kombinácie aktívnych látok s mineralizovanou termálnou vodou z Vichy, ktorá je uznávaná hlavne pre vysoký obsah minerálov s upokojujúcimi, posilňujúcimi a regeneračnými vlastnosťami. O skvelých účinkoch vody z Vichy sa vedelo po celé storočia. Rimania dokonca zasvätili tento vzácny prameň bohyni krásy.

Značka Vichy je typickým predstaviteľom maximálne úspešného zblíženia kozmetiky a medicíny. Vynikajúca znášanlivosť, preukázateľná účinnosť, receptúry založené na najnovších výskumoch, dodržovanie etických noriem pri výrobe – to sú rozpoznávacie znaky dermatokozmetiky Vichy.

Vichy pomáha ženám po celom svete v každodennej starostlivosti o pleť a pokožku. Poslaním laboratórií Vichy je vyvíjať kompletné rady kozmetiky pre skutočne všetky typy pleti. V portfóliu tejto dermatokozmetickej značky nájdete všetko pre perfektnú každodennú starostlivosť celej rodiny. Vichy má odpoveď na každú vašu požiadavku.

Recenzie Vichy Aqualia Thermal Light1