Vichy Dercos Aminexil PRO intenzívna kúra proti padaniu vlasov pre ženy

10×
Vichy Dercos Aminexil PRO intenzívna kúra proti padaniu vlasov pre ženy
Vichy Dercos Aminexil PRO intenzívna kúra proti padaniu vlasov pre ženy
12x6 ml

Kód: VCH0674 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis Vichy Dercos Aminexil PRO
Vlastnosti

Popis:
Vichy Dercos Ampulky s Aminexilom Pro proti padaniu vlasov. Jedinečná kúra proti predčasnému padaniu vlasov pre ženy. Pomáha udržovať a obnovovať štruktúru vlasového folikula. Vlasy rastú a sú silnejšie a odolnejšie. Kúra je hypoalergénna, bez konverzačných látok, bez farbív. Má nemastné zloženie a po nanesení rýchlo schne. Je ľahko parfumovaná. Po trojtýždňovom používaní je padanie vlasov spomalené. Vlasy sú silnejšie, hebkejšie na dotyk. Po šesťtýždňovom používaní je vypadávanie vlasov eliminované a vlasy získavajú na objeme.

Účinky:

  • spomalenie padania vlasov
  • vlasy sú silnejšie a hebkejšie na dotyk
  • vlasy získavajú objem

Zloženie:

  • SP94 – unikátna molekula sa zameriava na vlasový koreň, vo vnútri korienku sa premieňa sa stavebné zložky vlasov a vlas tak rastie zdravší, silnejší a odolnejší
  • aminoxil – pôsobí na kolagénové púzdro obklopujúce vlasový korienok, čím zabraňuje tomu, aby vlas stuhol. Súčasne udržuje pružnosť, ukotvuje vlasový koreň, zaisťuje dostatočný príjem energie, padanie vlasov je spomalené
  • termálna voda Vichy – voda z prameňa Lucas je bohatá na 17 minerálnych a 13 stopových prvkov a je najviac mineralizovanou vodou vo Francúzsku (5,12 g/l). Má upokojujúce účinky, výrazne tlmí pocit štípania, svrbenia a pálenia. Pozitívne stimuluje obranyschopnost pokožky a výrazne zvyšuje účinnosť katalázy – enzýmu, ktorý chráni pleť pred voľnými radikálmi.

Typ vlasov:
Pre všetky typy vlasov. Vlasy so sklonom k vypadávaniu.

Ako aplikovať:
Nasaďte aplikátor na ampulku, čím sa uvoľní bezpečnostná pečať. Následne naneste ku korienkom vlasom jednu ampulku 3-7x týždenne počas obdobia 6 týždňov. Jemne masírujte, neoplachujte. Pre ideálny výsledok opakujte aspoň 2 kúry ročne. Vďaka ampulke s aplikátorom je zaistená praktická a presná aplikácia. Jedna ampulka denne alebo minimálne 3x týždenne počas obdobia 6 týždňov. Ampulka je určená na 1 použitie.

Vlastnosti

Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
proti lupinám
Typ pokožky hlavy
lupiny
Problém s vlasmi
vlasy s lupinami, rednutie a vypadávanie vlasov

O značke Vichy

Dermatokozmetika Vichy je synonymom pre kvalitu v starostlivosti o pleť. Je navrhnutá tak, aby sa starala o všetky druhy pleti a pokožky a to i tej najviac citlivej. Produkty z radov Vichy prispievajú k viditeľným výsledkom pomocou kombinácie aktívnych látok s mineralizovanou termálnou vodou z Vichy, ktorá je uznávaná hlavne pre vysoký obsah minerálov s upokojujúcimi, posilňujúcimi a regeneračnými vlastnosťami. O skvelých účinkoch vody z Vichy sa vedelo po celé storočia. Rimania dokonca zasvätili tento vzácny prameň bohyni krásy.

Značka Vichy je typickým predstaviteľom maximálne úspešného zblíženia kozmetiky a medicíny. Vynikajúca znášanlivosť, preukázateľná účinnosť, receptúry založené na najnovších výskumoch, dodržovanie etických noriem pri výrobe – to sú rozpoznávacie znaky dermatokozmetiky Vichy.

Vichy pomáha ženám po celom svete v každodennej starostlivosti o pleť a pokožku. Poslaním laboratórií Vichy je vyvíjať kompletné rady kozmetiky pre skutočne všetky typy pleti. V portfóliu tejto dermatokozmetickej značky nájdete všetko pre perfektnú každodennú starostlivosť celej rodiny. Vichy má odpoveď na každú vašu požiadavku.

Recenzie Vichy Dercos Aminexil PRO10