Vichy Dercos Neogenic

kúra pre znovuobnovenie vlasov

13×
Vichy Dercos Neogenic kúra pre znovuobnovenie vlasov
Vichy Dercos Neogenic kúra pre znovuobnovenie vlasov
28x6 ml

Kód: VCH1141 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Nakúpte akékoľvek produkty Vichy v hodnote nad 23 € a ako darček dostanete posilňujúci a vypĺňajúci Hyaluron-Booster Minéral 89 v cestovnom balení 10 ml. Doprajte svojej pleti dostatočnú mieru hydratácie s Vichy.
Vichy Dercos Neogenic
28x6 ml

Popis produktu Vichy Dercos Neogenic

Popis:
Vlasová kúra Vichy Dercos Neogenic napomáha funkcii kmeňových buniek pri znovuobnovení vlasov. Kúra je špeciálne vyvinutá tak, aby zabraňovala tuhnutiu kolagénového puzdra a tým uchovávala tkanivo obklopujúce korienok. Vlasový korienok je tak pevnejšie ukotvený v pokožke. Hlavnou účinnou látkou v kúre Dercos Neogenic je molekula Stemoxydine, ktorá udržuje optimálne prostredie pre správnu funkciu kmeňových buniek, ktoré sa nachádzajú vo vlasovom vačku a napomáha tak ich reaktivácii. Cieľom kúry Dercos Neogenic je, aby sa vačok opäť zaktivoval a začal sa v ňom tvoriť úplne nový vlas. Kúra Dercos Neogenic obsahuje jednorazové ampulky po 6 ml, ktoré sa odporúčajú aplikovať po dobu troch mesiacov najlepšie raz denne na suché alebo vlhké vlasy. Balenie tiež zahŕňa ergonomický masážny aplikátor, ktorý pomáha čo najefektívnejšie naniesť účinné ampulky priamo na vlasovú pokožku.Textúra prípravku Vichy Dercos Neogenic je príjemná, nelepí a nijako neohrozí váš styling. Kôra sa veľmi rýchlo vstrebáva, je hypoalergénny a bez parabénov. Liek je určený pre mužov aj ženy.

Účinky:

  • Zabraňuje tuhnutiu kolagénového puzdra
  • Reaktivuje kmeňové bunky
  • Aktivuje vlasové vačky

Aktívne látky:

  • Stemoxydine 5% - napomáha udržiavať optimálne prostredie pre správnu funkciu kmeňových buniek a následne stimuluje rast vlasu

Typ vlasov:
Rednúce vlasy.

Ako aplikovať:
Jednorazovú ampulku s liekom aplikujte 1x denne po dobu 3 mesiacov. Prípravok nanášajte pomocou masážneho aplikátora na suché alebo vlhké vlasy. Neoplachovať.

Vlastnosti

Konzistencia
sérum
Typ vlasov
rednutie a vypadávanie vlasov
Účinok
stimulácia rastu vlasov

O značke Vichy

Dermatokozmetika Vichy je synonymom pre kvalitu v starostlivosti o pleť. Je navrhnutá tak, aby sa starala o všetky druhy pleti a pokožky a to i tej najviac citlivej. Produkty z radov Vichy prispievajú k viditeľným výsledkom pomocou kombinácie aktívnych látok s mineralizovanou termálnou vodou z Vichy, ktorá je uznávaná hlavne pre vysoký obsah minerálov s upokojujúcimi, posilňujúcimi a regeneračnými vlastnosťami. O skvelých účinkoch vody z Vichy sa vedelo po celé storočia. Rimania dokonca zasvätili tento vzácny prameň bohyni krásy.

Značka Vichy je typickým predstaviteľom maximálne úspešného zblíženia kozmetiky a medicíny. Vynikajúca znášanlivosť, preukázateľná účinnosť, receptúry založené na najnovších výskumoch, dodržovanie etických noriem pri výrobe – to sú rozpoznávacie znaky dermatokozmetiky Vichy.

Vichy pomáha ženám po celom svete v každodennej starostlivosti o pleť a pokožku. Poslaním laboratórií Vichy je vyvíjať kompletné rady kozmetiky pre skutočne všetky typy pleti. V portfóliu tejto dermatokozmetickej značky nájdete všetko pre perfektnú každodennú starostlivosť celej rodiny. Vichy má odpoveď na každú vašu požiadavku.