Vichy Neovadiol Compensating Complexdarčeková sada V. pre ženy

Vichy Neovadiol Compensating Complex darčeková sada V. pre ženy
Vichy Neovadiol Compensating Complex darčeková sada V. pre ženy

Kód: VCH08018 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Neovadiol Compensating Complex remodelačný gélový krém s okamžitým účinkom pre normálnu až zmiešanú pleť 50 ml + Minéral 89 posilňujúci a vypĺňajúci Hyaluron-Booster 4 ml + Mineral Masks rozjasňujúca pleťová peelingová maska 15 ml

Popis produktu Vichy Neovadiol Compensating Complex
Vlastnosti

Všetko pre krásne vyzerajúcu pleť v jednom balení. Kozmetická sada Vichy Neovadiol Compensating Complex urobí radosť vám alebo ako darček poteší vašich blízkych.

Vlastnosti:

  • mix kozmetických produktov na každodenné použitie
  • produkty pre hĺbkovú a výživu a hydratáciu
  • pre dokonale jemnú a vláčnu pleť
  • na rozjasnenie a revitalizáciu pleti
  • pre obnovu pevnosti pleti
  • krásne zabalené/darčekové balenie

Zloženie:

  • súčasťou je kozmetická taštička

Použitie:
Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Účinok
hydratácia, proti starnutiu, rozjasnenie, lifting, regenerácia, výživa, zjednotenie, obnova hutnosti
Typ sady
darčeková sada
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Kedy používať
na deň aj noc

O značke Vichy

Dermatokozmetika Vichy je synonymom pre kvalitu v starostlivosti o pleť. Je navrhnutá tak, aby sa starala o všetky druhy pleti a pokožky a to i tej najviac citlivej. Produkty z radov Vichy prispievajú k viditeľným výsledkom pomocou kombinácie aktívnych látok s mineralizovanou termálnou vodou z Vichy, ktorá je uznávaná hlavne pre vysoký obsah minerálov s upokojujúcimi, posilňujúcimi a regeneračnými vlastnosťami. O skvelých účinkoch vody z Vichy sa vedelo po celé storočia. Rimania dokonca zasvätili tento vzácny prameň bohyni krásy.

Značka Vichy je typickým predstaviteľom maximálne úspešného zblíženia kozmetiky a medicíny. Vynikajúca znášanlivosť, preukázateľná účinnosť, receptúry založené na najnovších výskumoch, dodržovanie etických noriem pri výrobe – to sú rozpoznávacie znaky dermatokozmetiky Vichy.

Vichy pomáha ženám po celom svete v každodennej starostlivosti o pleť a pokožku. Poslaním laboratórií Vichy je vyvíjať kompletné rady kozmetiky pre skutočne všetky typy pleti. V portfóliu tejto dermatokozmetickej značky nájdete všetko pre perfektnú každodennú starostlivosť celej rodiny. Vichy má odpoveď na každú vašu požiadavku.

Recenzie Vichy Neovadiol Compensating Complex