Vichy Neovadiol Compensating Complex

kozmetická sada I.

Vichy Neovadiol Compensating Complex kozmetická sada I.
Vichy Neovadiol Compensating Complex kozmetická sada I.
Vichy Neovadiol Compensating Complex kozmetická sada I.
Novinka
25,90

Kód: VCH06268 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: pokrokový remodelačný krém pre normálnu až zmiešanú pleť Neovadiol Compensating Complex 50 ml + micelárna čistiaca voda 3 v 1 Pureté Thermale 30 ml + posilňujúci a vypĺňajúci Hyaluron-Booster Minéral 89 5 ml

ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 19. 2. 2019
Osobný odber
utorok 19. 2. 2019
Vichy Neovadiol Compensating Complex
| 25,90

Vlastnosti

Typ pleti
citlivá, normálna, zmiešaná
Typ sady
kozmetická sada
Vek
zrelá pleť

O značke Vichy

Dermatokozmetika Vichy je synonymom pre kvalitu v starostlivosti o pleť. Je navrhnutá tak, aby sa starala o všetky druhy pleti a pokožky a to i tej najviac citlivej. Produkty z radov Vichy prispievajú k viditeľným výsledkom pomocou kombinácie aktívnych látok s mineralizovanou termálnou vodou z Vichy, ktorá je uznávaná hlavne pre vysoký obsah minerálov s upokojujúcimi, posilňujúcimi a regeneračnými vlastnosťami. O skvelých účinkoch vody z Vichy sa vedelo po celé storočia. Rimania dokonca zasvätili tento vzácny prameň bohyni krásy.

Značka Vichy je typickým predstaviteľom maximálne úspešného zblíženia kozmetiky a medicíny. Vynikajúca znášanlivosť, preukázateľná účinnosť, receptúry založené na najnovších výskumoch, dodržovanie etických noriem pri výrobe – to sú rozpoznávacie znaky dermatokozmetiky Vichy.

Vichy pomáha ženám po celom svete v každodennej starostlivosti o pleť a pokožku. Poslaním laboratórií Vichy je vyvíjať kompletné rady kozmetiky pre skutočne všetky typy pleti. V portfóliu tejto dermatokozmetickej značky nájdete všetko pre perfektnú každodennú starostlivosť celej rodiny. Vichy má odpoveď na každú vašu požiadavku.