Vichy Neovadiol Compensating Complexkozmetická sada I. pre ženy

Vichy Neovadiol Compensating Complex kozmetická sada I. pre ženy
Vichy Neovadiol Compensating Complex kozmetická sada I. pre ženy

Kód: VCH06268 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Neovadiol Compensating Complex starostlivosť pre spevnenie a remodeláciu kontúr krku a tváre 50 ml + Pureté Thermale micelárna čistiaca voda 3v1 30 ml + Minéral 89 posilňujúci a vypĺňajúci Hyaluron-Booster 5 ml

Darček pre vás
Taštičku so štyrmi produktami na cesty teraz získate k nákupu produktov Vichy aspoň za 30 €.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Vlastnosti

Kedy používať
na deň
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Typ pleti
citlivá, normálna, zmiešaná
Typ sady
kozmetická sada
Vek
zrelá pleť

O značke Vichy

Dermatokozmetika Vichy je synonymom pre kvalitu v starostlivosti o pleť. Je navrhnutá tak, aby sa starala o všetky druhy pleti a pokožky a to i tej najviac citlivej. Produkty z radov Vichy prispievajú k viditeľným výsledkom pomocou kombinácie aktívnych látok s mineralizovanou termálnou vodou z Vichy, ktorá je uznávaná hlavne pre vysoký obsah minerálov s upokojujúcimi, posilňujúcimi a regeneračnými vlastnosťami. O skvelých účinkoch vody z Vichy sa vedelo po celé storočia. Rimania dokonca zasvätili tento vzácny prameň bohyni krásy.

Značka Vichy je typickým predstaviteľom maximálne úspešného zblíženia kozmetiky a medicíny. Vynikajúca znášanlivosť, preukázateľná účinnosť, receptúry založené na najnovších výskumoch, dodržovanie etických noriem pri výrobe – to sú rozpoznávacie znaky dermatokozmetiky Vichy.

Vichy pomáha ženám po celom svete v každodennej starostlivosti o pleť a pokožku. Poslaním laboratórií Vichy je vyvíjať kompletné rady kozmetiky pre skutočne všetky typy pleti. V portfóliu tejto dermatokozmetickej značky nájdete všetko pre perfektnú každodennú starostlivosť celej rodiny. Vichy má odpoveď na každú vašu požiadavku.

Recenzie Vichy Neovadiol Compensating Complex