Vichy Teint Idéal

rozjasňujúci kompaktný púder pre ideálny odtieň pleti

1×
Vichy Teint Idéal rozjasňujúci kompaktný púder pre ideálny odtieň pleti
odtieň 3 Tan Fonceé SPF 25 9,5 g

Kód: VCH1525 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Vichy Teint Idéal
odtieň 3 Tan Fonceé SPF 25 9,5 g

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis kozmetiky Vichy Teint Idéal

Popis:
Vichy Teint Idéal kompaktný púder pre ideálny odtieň pleti je obohatený o perleť pre okamžité rozjasnenie. Disponuje slnečnou ochranou SPF 25. Má púdrovú textúru so zamatovým finišom. Jeho nanášanie je komfortné vďaka jemnej hubke a zrkadielku. Vichy Ideál Rozjasňujúci kompaktný púder pre ideálny odtieň pleti sa, vďaka svojej technológii a aktívnym látkam, stará o pleť a dokonale kryje všetky nedokonalosti. Minerálny komplex s obsahom oxychloridu bizmutu dodáva pleti žiarivý a prirodzený vzhľad s dlhotrvajúcim výsledkom. Je bez parabénov, hypoalergénny.

Účinky:

  • rozjasňuje
  • kryje nedokonalosti pleti

Zloženie:

  • minerálny komplex – dodáva pleti žiarivý vzhľad

Ako aplikovať:
Pomocou hubky naneste púder od stredu tváre. Následne ho rozotrite až k spánkom a k línii krku.

Vlastnosti

Konzistencia
púder
Typ pleti
pre všetky typy pleti

O značke Vichy

Dermatokozmetika Vichy je synonymom pre kvalitu v starostlivosti o pleť. Je navrhnutá tak, aby sa starala o všetky druhy pleti a pokožky a to i tej najviac citlivej. Produkty z radov Vichy prispievajú k viditeľným výsledkom pomocou kombinácie aktívnych látok s mineralizovanou termálnou vodou z Vichy, ktorá je uznávaná hlavne pre vysoký obsah minerálov s upokojujúcimi, posilňujúcimi a regeneračnými vlastnosťami. O skvelých účinkoch vody z Vichy sa vedelo po celé storočia. Rimania dokonca zasvätili tento vzácny prameň bohyni krásy.

Značka Vichy je typickým predstaviteľom maximálne úspešného zblíženia kozmetiky a medicíny. Vynikajúca znášanlivosť, preukázateľná účinnosť, receptúry založené na najnovších výskumoch, dodržovanie etických noriem pri výrobe – to sú rozpoznávacie znaky dermatokozmetiky Vichy.

Vichy pomáha ženám po celom svete v každodennej starostlivosti o pleť a pokožku. Poslaním laboratórií Vichy je vyvíjať kompletné rady kozmetiky pre skutočne všetky typy pleti. V portfóliu tejto dermatokozmetickej značky nájdete všetko pre perfektnú každodennú starostlivosť celej rodiny. Vichy má odpoveď na každú vašu požiadavku.