Vichy Teint Idéal

rozjasňujúci krémový make-up pre ideálny odtieň pleti SPF 20

Vichy Teint Idéal rozjasňujúci krémový make-up pre ideálny odtieň pleti SPF 20
Vichy Teint Idéal rozjasňujúci krémový make-up pre ideálny odtieň pleti SPF 20
odtieň 35 Rosy Sand/Sable Rosé 30 ml

Kód: VCH1522 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Vyberte si v košíku z našej ponuky skvelých letných darčekov k nákupu čohokoľvek nad 40 €.
Vichy Teint Idéal
odtieň 35 Rosy Sand/Sable Rosé 30 ml

Popis produktu Vichy Teint Idéal

Popis:
Vichy Teint Ideál Rozjasňujúci krémový make-up pre ideálny odtieň pleti vytvára na pleti prirodzený a zjednotený vzhľad až na 14 hodín. Vyniká bohatou a príjemnou krémovou textúrou a veľmi ľahko sa nanáša. Obsahuje technológiu Liquid Light, ktorá zahalí každý milimeter vašej pleti do závoja svetla. Vichy Teint Ideál Rozjasňujúci krémový make-up pre ideálny odtieň pleti v sebe zahŕňa korekčný komplex s obsahom vitamínu C a E + revitalizujúce zložky, ktoré pôsobia na kvalitu a krásu pleti. Make-up poskytuje potrebnú hydratáciu. Je hypoalergénny, bez parabénov, nekomedonný.

Účinky:

  • rozjasňuje
  • poskytuje pleti potrebnú hydratáciu
  • revitalizuje

Zloženie:

  • technológia Liquid Light – pleť je intenzívne prežiarená
  • termálna voda z Vichy
  • korekčný komplex s obsahom vitamínu C a E
  • glycerín a kyselina hyaluronová

Typ pleti:
Suchá citlivá pleť.

Ako aplikovať:
Make-up naneste od stredu tváre. Potom ho prstami alebo štetcom rozotrite až ku spánkom a k línii krku.

Vlastnosti

Konzistencia
tekutý make-up
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Typ krytia
stredné
Typ pleti
suchá
Vodoodolné
nie

O značke Vichy

Dermatokozmetika Vichy je synonymom pre kvalitu v starostlivosti o pleť. Je navrhnutá tak, aby sa starala o všetky druhy pleti a pokožky a to i tej najviac citlivej. Produkty z radov Vichy prispievajú k viditeľným výsledkom pomocou kombinácie aktívnych látok s mineralizovanou termálnou vodou z Vichy, ktorá je uznávaná hlavne pre vysoký obsah minerálov s upokojujúcimi, posilňujúcimi a regeneračnými vlastnosťami. O skvelých účinkoch vody z Vichy sa vedelo po celé storočia. Rimania dokonca zasvätili tento vzácny prameň bohyni krásy.

Značka Vichy je typickým predstaviteľom maximálne úspešného zblíženia kozmetiky a medicíny. Vynikajúca znášanlivosť, preukázateľná účinnosť, receptúry založené na najnovších výskumoch, dodržovanie etických noriem pri výrobe – to sú rozpoznávacie znaky dermatokozmetiky Vichy.

Vichy pomáha ženám po celom svete v každodennej starostlivosti o pleť a pokožku. Poslaním laboratórií Vichy je vyvíjať kompletné rady kozmetiky pre skutočne všetky typy pleti. V portfóliu tejto dermatokozmetickej značky nájdete všetko pre perfektnú každodennú starostlivosť celej rodiny. Vichy má odpoveď na každú vašu požiadavku.