Victoria's Secret Love Addict telový sprej pre ženy

1×
Victoria's Secret Love Addict telový sprej pre ženy
Victoria's Secret Love Addict telový sprej pre ženy
250 ml
10,45

4,18 / 100 ml, vr. DPH
Kód: VIS0849 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Zásielkovňa
už zajtra utorok 2. 3. 2021
Osobný odber
už zajtra utorok 2. 3. 2021

Popis parfému Victoria's Secret Love Addict

Užívajte si každý okamih naplno s vôňou, ktorá sa stane vašou novou závislosťou. Telový sprej pre ženy Victorias Secret Love Addict vám vždy dodá energiu a elán na dlhý čas. Zamilujte sa do nej aj vy.

  • zvodná ovocno-kvetinová aróma
  • hmla Love Addict dodáva príjemný osviežujúci pocit
  • pre romantické ženy, ktoré hľadajú lásku

Zloženie vône
V kompozícii sa prelínajú podmanivé kvetinové akordy divokej orchidey s jemnými tónmi mimózy. Výsledkom je veľmi nežná aróma, ktorá vyzdvihne váš ženský pôvab.

O značke Victoria's Secret

p>Parfémy Victoria's Secret | Na svete azda nenájdete modelku, ktorá by netúžila stať sa takzvaným „anjelikom“ Victoria's Secret. Túto módnu značku založil v roku 1977 americký podnikateľ Roy Raymond. Roy dospel k záveru, že väčšina mužov (jeho nevynímajúc) by ocenila, keby mohli nakupovať spodnú bielizeň pre svoje partnerky v špecializovanom obchode. Preto jeden taký začal prevádzkovať. Záujem prekonal všetky jeho očakávania – už po prvom roku musel otvoriť tri ďalšie pobočky.
Dnes Victoria's Secret predáva nielen luxusné oblečenie, ale aj prvotriednu kozmetiku. Obrovský úspech dosiahli predovšetkým jej parfémy. Pravdepodobne najpopulárnejším produktovým radom je Dream Angels, ktorý bol na trh uvedený v roku 2000 a odvtedy je pravidelne aktualizovaný.
Victoria's Secret si zakladá na tom, že pre ňu pracujú len tie najslávnejšie supermodelky ako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Nemenej „vyberavá“ je aj v prípade parfumérov – na tvorbe vôní Victoria's Secret sa podieľali a podieľajú Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a ďalšie veľké mená tohto odboru.
Samostatnú zmienku si zaslúžia takisto ďalšie prípravky Victoria's Secret – napríklad sprchovacie gély a telové mlieka a krémy. Tie sú dostupné v mnohých rôznych kolekciách (Lemon Escape, Vanilla Lace, Strawberry & Champagne...), z ktorých si vyberie naozaj každý. Navyše sú ponúkané za prekvapivo nízke ceny.
Značka Victoria's Secret iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia byť sexy, majú radi zmyselné, nežné a rafinované vône, chcú vyskúšať kozmetiku, ktorú s obľubou používajú hollywoodske celebrity.  

Recenzie Victoria's Secret Love Addict1