Victoria's SecretTemptation telový sprej pre ženy

6×
Victoria's Secret Temptation telový sprej pre ženy
Victoria's Secret Temptation telový sprej pre ženy
250 ml

Kód: VIS0870 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

Popis Victoria's Secret Temptation

Pokušeniu v podobe podmanivej ovocnej vône je márne vzdorovať. Telový sprej pre ženy Victoria’s Secret Temptation budete chcieť mať neustále po ruke. Vždy vám dodá nový elán a obklopí vás povznášajúcou energiou, ktorá sa bude prenášať na vaše okolie.

  • delikátna ovocná vôňa pre optimistické ženy
  • hmla Victoria’s Secret Temptation vás kedykoľvek osvieži
  • skvele zvýrazní vaše prirodzené kúzlo

Zloženie vône
Vo vonnej kompozícii sa v nečakanej harmónii prelínajú sladké akordy lahodného čerstvého jablka s nežnými tónmi púštnych kvetín. Táto dokonalá súhra vytvára na koži arómu, ktorá sa stane vašou novou závislosťou.

O značke Victoria's Secret

Parfémy Victoria's Secret | Na svete azda nenájdete modelku, ktorá by netúžila stať sa takzvaným „anjelikom“ Victoria's Secret. Túto módnu značku založil v roku 1977 americký podnikateľ Roy Raymond. Roy dospel k záveru, že väčšina mužov (jeho nevynímajúc) by ocenila, keby mohli nakupovať spodnú bielizeň pre svoje partnerky v špecializovanom obchode. Preto jeden taký začal prevádzkovať. Záujem prekonal všetky jeho očakávania – už po prvom roku musel otvoriť tri ďalšie pobočky.
Dnes Victoria's Secret predáva nielen luxusné oblečenie, ale aj prvotriednu kozmetiku. Obrovský úspech dosiahli predovšetkým jej parfémy. Pravdepodobne najpopulárnejším produktovým radom je Dream Angels, ktorý bol na trh uvedený v roku 2000 a odvtedy je pravidelne aktualizovaný.
Victoria's Secret si zakladá na tom, že pre ňu pracujú len tie najslávnejšie supermodelky ako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Nemenej „vyberavá“ je aj v prípade parfumérov – na tvorbe vôní Victoria's Secret sa podieľali a podieľajú Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a ďalšie veľké mená tohto odboru.
Samostatnú zmienku si zaslúžia takisto ďalšie prípravky Victoria's Secret – napríklad sprchovacie gély a telové mlieka a krémy. Tie sú dostupné v mnohých rôznych kolekciách (Lemon Escape, Vanilla Lace, Strawberry & Champagne...), z ktorých si vyberie naozaj každý. Navyše sú ponúkané za prekvapivo nízke ceny.
Značka Victoria's Secret iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia byť sexy, majú radi zmyselné, nežné a rafinované vône, chcú vyskúšať kozmetiku, ktorú s obľubou používajú hollywoodske celebrity.  

Recenzie Victoria's Secret Temptation6