Prejsť na hlavný obsah

Proces aplikácie je jednoduchý:

1. krok
Príprava
Najdôležitejším krokom pri aplikácii samoopaľovacieho produktu je príprava. Predstavte si svoju pleť ako maliarske plátno, ktoré treba správne pripraviť, aby ste dosiahli čo najdokonalejší výsledok. Začnite exfoliáciou pokožky pomocou telového peelingu bez oleja a zvláštnu pozornosť venujte suchým miestam, ako sú lakte a kolená. Prečo nie je dobré používať peeling na olejovej báze? Zvyšky mastného produktu by totiž na pokožke vytvorili bariéru a výsledok by nikdy nebol dokonalý. Na záver nezabudnite odstrániť všetky nechcené chĺpky a vyvarujte sa použitiu hydratačného krému, telového mlieka aj parfému. 

2. krok
Opálená tvár
Jednoducho si do bežnej nočnej starostlivosti o pleť pridajte niekoľko kvapiek nášho séra Face Serum a prebudíte sa s prirodzene žiarivou pleťou. Priamou aplikáciou docielite opálenejší efekt. Čím viac kvapiek, tým väčšia žiara!

3. krok
Samoopaľovací prípravok na telo
Náš oceňovaný rad tónovaných a bežných samoopaľovacích produktov a líčenia zahŕňa rôzne druhy prípravkov pre všetky typy pleti. Nezabudnite pri aplikácii telových samoopaľovacích krémov použiť našu precíznu obojstrannú rukavicu. Ak ste niekedy pochybovali, či je aplikačná rukavica naozaj potrebná, ako odborníci na opaľovanie hovoríme jednoznačne áno!

4. krok
Nechajte opálenie rozvinúť a prebuďte sa so žiarivou pokožkou
Vaše opálenie potrebuje najmenej šesť hodín na to, aby ste dosiahli tie najlepšie výsledky. Počas tohto obdobia sa vyhnite kontaktu s vodou a dbajte na to, aby ste sa nespotili, pretože oboje by mohlo ovplyvniť funkciu produktov a spôsobiť nerovnomerný efekt.

5. krok
Záverečné detaily
Keď dosiahnete ten správny bronz, je čas na niekoľko finálnych krokov, ktoré vám zaručia dokonalý vzhľad pleti a pokožky tela. Potrebujete okamžitý efekt? Použite náš zdokonaľujúci prípravok Beauty Blur ako primer pod make-up alebo samostatne pre krásne rozjasnenie nenalíčenej pleti. Náš telový make-up Body Blur potom zaistí bezchybnú, žiarivú pokožku pripravenú na objektívy fotografov.

6. krok
Predĺžte si opálenie
Chcete, aby vám bronz vydržal ešte dlhšie? Použite naše hydratačné samoopaľovacie telové mlieko Fabulous Gradual Tanning Lotion s postupným efektom alebo aplikujte Moisture Boost, ktorý dodá hydratáciu bez farebného efektu.