Prejsť na hlavný obsah

Nové farbiace masky Color Fresh

Potrebujete oživiť farbu vlasov, dodať im šmrnc alebo úplne nový look? S farbiacimi maskami na vlasy z nového radu Color Fresh to zvládnete rýchlo a jednoducho z pohodlia domova. Premeňte kúpeľňu na kadernícky salón a popustite uzdu fantázii! Nemusíte sa pritom báť, že by vaše vlasy nejak trpeli – práve naopak. Maska im poskytne náležitú starostlivosť vďaka obsahu prírodných olejov a navyše sa postupne vymýva. Vyberte si zo širokej škály odtieňov a pustite sa do skrášľovania!Päť sýtych odtieňov, päť trendy farieb. Chcete kráľovskú modrú, tajomnú fialovú, sexy červenú, hravú ružovú alebo sviežu mentolovú? Stačí si len vybrať a vyskúšať, ktorý odtieň je ten pravý!


 Přírodní odstíny zajistí viditelné zvýraznění barvy vašich vlasů, oživí je a sjednotí. Na své si zde přijdou blondýnky, rusovlásky i brunetky. Výsledky jsou dechberoucí!


 

Je to jednoduché – umyté vlasy si vysušte ručníkem (1), nasaďte si ochranné rukavice a naneste na vlasy dostatečné množství produktu (2). Nechte jej působit až 10 minut (3) a potom vlasy důkladně opláchněte (4). A máte hotovo!